آراد برندینگ
خانه / نشاسته گندم / فروش نشاسته گندم به قیمت روز

فروش نشاسته گندم به قیمت روز

نشاسته گندم ماده اولیه برای تهیه و تولید بسیاری از خوراکی ها می باشد. فروش این محصول با قیمت و شرایط ویژه از طریق این سایت آغاز شده و خریداران می توانند جهت اطلاع از قیمت روز و شرایط خرید با ما در ارتباط باشند.

نشاسته گندم چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

نشاسته ماده ای است که در همه غلات موجود می باشد. حجم نشاسته موجود در این غلات ممکن است کم یا زیاد باشد اما بیشترین سهم را غلاتی مانند

  • گندم
  • ذرت
  • سیب زمینی
  • کاساوا

به خود اختصاص داده اند، غلات دیگری مانند لوبیا، برنج و نخود نیز حاوی مقادیری نشاسته هستند اما استخراج نشاسته از آن ها در حجم بالا انجام نمی شود.

کارخانه نشاسته گندم

کارخانه نشاسته گندم در استان خراسان رضوی واقع می باشد. این واحد تولیدی با سابقه، انواع نشاسته و محصولات وابسته مانند گلوتن و گلوکز را از گندم تولید می کند.

گلوتن گندم نیز در بین تولید کنندگان صنایع غذایی طرفداران بسیاری دارد. کیفیت بالا و قیمت مناسب دو عامل مهم برای خریداران محصولات این کارخانه می باشد.

فروش نشاسته گندم

امروزه خرید و فروش مواد غذایی به سادگی امکان پذیر می باشد. بستر ایجاد شده توسط اینترنت باعث راحتی خریدار و فروشنده شده و کاهش هزینه های جانبی را برای هر دو طرف در پی داشته است.

به همین دلیل مجموعه آمیلوم فروش محصولات خود را به صورت مستقیم از کارخانه و از طریق اینترنت متمرکز کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته گندم مرغوب به صورت کیلویی

برای پیشبرد صنعت غذایی کشور استفاده از یک سری محصولات لازم و اجباری می باشد. یکی از این محصولات نشاسته گندم می باشد که استفاده از آن بسیار کاربردی است. فروشنده