آراد برندینگ
خانه / گلوتن / کارخانه تولید گلوتن گندم + لیست قیمت

کارخانه تولید گلوتن گندم + لیست قیمت

کارخانه تولید گلوتن گندم با استفاده از دانش و تجهیزات روز محصولات خود را به بازار عرضه می کند. برای خرید بهترین و مرغوب ترین گلوتن فعال گندم می توانید از طریق مجموعه آمیلوم اقدام نمایید. کلیه محصولات عرضه شده در این مجموعه به قیمت کارخانه به فروش می رسند.

لیست قیمت انواع نشاسته و گلوتن گندم به شرح زیر می باشد:

شما همراهان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت روز این محصولات با ما در تماس باشید.

گلوتن چیست؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه و ساده این موضوع را توضیح دهیم باید بگوییم که گلوتن پروتئین موجود در دانه گیاهانی مانند گندم و جو می باشد. این پروتئین در داخل بذر گیاه ذخیره شده تا در هنگام رشد توسط گیاه به مصرف برسد. وجود نشاسته در داخل خمیر باعث ترد شدن نان و یا محصول نهایی می شود.

تولید گلوتن گندم

اما سوال اینجاست که چگونه می توان گلوتن را از آرد جدا کرد؟

برای تولید گلوتن گندم به شیوه های متفاوتی می توان اشاره کرد. اگر استخراج گلوتن در خانه یا محل کار مانند رستوران مد نطر باشد می توان خمیر مورد نظر را به مدت طولانی در زیر آب سرد ورز داد تا گلوتن و نشاسته موجود در آن از خمیر خارج شود.

در کارخانه های تولید نشاسته نیز از نیروی گریز از مرکز دستگاه سانتریفیوژ برای عمل ورز دادن خمیر استفاده می شود به این صورت که مخلوط آب و آرد گندم در دستگاه چرخنده (سانتریفیوژ) وارد می شود و بر اثر نیروی گریز از مرکز گلوتن موجود در خمیر به صورت توده ای شکل در دستگاه جمع می شود و این توده که رطوبت بالایی دارد را تحت فشار قرار می دهند تا بخش زیادی از رطوبت خود را از دست بدهد و سپس با طی کردن مراحلی مانند خشک کن و آسیاب و الک گلوتن نهایی به دست می آید.

خرید گلوتن گندم

خرید گلوتن گندم را می توان به صورت اینترنتی انجام داد و از مزایای این روش بهره مند شد. خرید اینترنتی این روز ها در بین مردم بسیار رواج دارد و تقریبا همه محصولات را می توان از طریق اینترنت خریداری کرد.

گلوتن مرغوب و با رطوبت کم را می توانید با قیمت مصوب کارخانه و از طریق مجموعه آمیلوم تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

صادرات گلوتن گندم

صادرات گلوتن گندم ایرانی + FOB

صادرات گلوتن گندم در کنار دیگر محصولات مانند انواع نشاسته از طریق این مجموعه انجام …