آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / معتبر ترین سایت فروش نشاسته سیب زمینی صنعتی

معتبر ترین سایت فروش نشاسته سیب زمینی صنعتی

فروش نشاسته سیب زمینی صنعتی از طریق این سایت آغاز شد. قیمت فروش نشاسته سیب زمینی صنعتی در حال حاضر بین ۲۰۰۰ تا ۷۵۰۰ تومان متغیر می باشد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت روز این محصول با کارشناسان ما در تماس باشید.

در ادامه از شما دعوت می کنیم تا همراه ما باشید و از نحوه خرید این محصول آگاهی پیدا کنید.

نشاسته سیب زمینی و کاربرد آن در صنعت

در صنعت از نشاسته استفاده های زیادی به عمل می آید. از جمله نشاسته هایی که کاربرد بسیار متنوعی در صنعت دارد نشاسته سیب زمینی می باشد. علت این امر ایجاد ویسکوزیته و چسبندگی بیشتر در این نشاسته نسبت به سایر نشاسته ها می باشد.
بیشترین کاربرد نشاسته سیب زمینی در صنعت، استفاده از آن در تولید انواع چسب می باشد. در مراحل ساخت و تولید چسب های مختلف نشاسته سیب زمینی صنعتی را به مواد دیگر اضافه می کنند تا ضمن ایجاد قوام بیشتر، چسبندگی محصول نیز افزایش پیدا کند.
برای تولید چسب از نشاسته پری ژلاتینه سیب زمینی استفاده می شود.

فروش نشاسته سیب زمینی صنعتی

کاربرد دیگر نشاسته سیب زمینی در صنعت نساجی برای دادن آهار به پارچه می باشد. با تنظیم مقدار نشاسته می توان به مقدار آهار دلخواه رسید.

از دیگر موارد مصرف نشاسته سیب زمینی می توان به صنعت تولید کاغذ و مقوا اشاره نمود. هرچند از نشاسته ذرت در این صنعت استفاده بیشتری می شود اما نشاسته سیب زمینی نیز کارایی مخصوص به خود را دارد.

و همین طور برای خیلی از اهداف دیگر در صنعت از این نشاسته استفاده می شود.

نحوه خرید و فروش نشاسته سیب زمینی صنعتی

خرید و فروش این محصول در بازار به صورت عمده و در حجم بالا انجام می شود. اگر به دنبال نشاسته سیب زمینی در حجم بالا و با قیمت مناسب هستید می توانید با کارشناسان مجموعه آمیلوم تماس حاصل کنید تا ضمن اطلاع از قیمت روز، از نحوه خرید محصول نیز اطلاع پیدا کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …