آراد برندینگ
خانه / نشاسته ایرانی / ارزان ترین نشاسته ایرانی برای صادرات

ارزان ترین نشاسته ایرانی برای صادرات

ارزان ترین نشاسته ایرانی برای صادرات به کشور های مختلف را می توانید از طریق این سایت دریافت نمایید. حجم صادرات نشاسته به کشور های منطقه در ایام اخیر افزایش داشته است و به همین حاطر تیم صادراتی مجموعه آمیلوم آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

انواع نشاسته ایرانی

سابقه تولید نشاسته در ایران به دهه ۴۰ مربوط می شود. در آن زمان کارخانه هایی با هدف تولید نشاسته از گندم و سیب زمینی فعالیت خود را آغاز کردند. با گذشت زمان و پیشرفت علم و همچنین افزایش تولید گندم و ذرت به عنوان مواد اولیه اصلی تولید نشاسته، به تعداد کارخانه ها افزوده شد و حجم نشاسته ایرانی تولید شده افزایش یافت.ارزان ترین نشاسته ایرانی
در حال حاضر انواع نشاسته از گندم، ذرت و سیب زمینی در ایران تولید می شود. از کازخانه های فعال در این زمینه می توان به اسامی زیر اشاره کرد:

  • کارخانه نشاسته ذرت گلوکوزان
  • کارخانه نشاسته ذرت زرین ذرت
  • کارخانه نشاسته گندم گل یاس
  • کارخانه نشاسته گندم گناباد
  • کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند

تعداد واحد های تولید نشاسته گندم و ذرت در کشور زیاد است اما از کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند به عنوان تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه یاد می کنند.

صادرات نشاسته ایرانی به دیگر کشور ها

در حال حاضر صادرات مواد مختلف بین کشور ها بسیار رواج دارد. هزینه های تولید، کیفیت بالای محصولات و قیمت تمام شده محصول و همچنین وجود زیر ساخت های مختلف برای تولید از عوامل مهم برای صادرات و واردات محصولات مختلف به کشور ها هستند.
کشور های همسایه ایران نیز به دلیل عوامل ذکر شده در بالا نسبت به خرید نشاسته ایرانی تمایل دارند و این تمایل در ایام اخیر بیشتر نیز شده است. دلیل اصلی خرید نشاسته ایرانی توسط این کشور ها، ارزان بودن و در عین حال کیفیت بالای محصولات ایرانی می باشد.صادرات نشاسته ایرانی

آیا نشاسته ارزان کیفیت دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت خیر! هیچ ارزانی بی دلیل نیست. در زمینه تولید نشاسته، آرد ماده اولیه اصلی برای تولید نشاسته است. استفاده از آرد با کیفیت بالا ضامن کیفیت نشاسته می باشد. همچنین استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی روز برای تولید نیز در کیفیت محصول بسیار تاثیر گذار می باشد.
بنابراین هنگام انتخاب محصول علاوه بر توجه به قیمت، به آنالیز و کیفیت نشاسته نیز توجه نمایید.

منبع: نشاسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

قیمت آنلاین عمده نشاسته ذرت ایرانی

قیمت آنلاین عمده نشاسته ذرت ایرانی بسیار مناسب می باشد که با قیمت عمده برای …