آراد برندینگ
خانه / نشاسته ایرانی / بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی به کشور های همسایه

بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی به کشور های همسایه

صادر کننده نشاسته ایرانی بهترین و مرغوب ترین نشاسته های ایرانی را به کشور های منطقه ارسال می کند.این مجموعه با بهره گیری از اطلاعات روز تجارت و صادرات آماده همکاری با کارخانه جات کشور های همسایه می باشد.

بهترین نشاسته ایرانی

در کشور ما انواع نشاسته از غلاتی مانند گندم، سیب زمینی و ذرت تولید می شود و این محصولات کیفیت و قیمیتی مناسب دارند و قابلیت رقابت با برند های خارجی را دارا می باشد. از این نشاسته ها می توان در تولید انواع مواد غذایی استفاده کرد و بیشترین مشتریان این محصول صنایع غذایی می باشند.

صادر کننده نشاسته ایرانی

صادر کننده نشاسته سیب زمینی

یکی از انواع نشاسته هایی که در ایران تولید تولید می شود نشاسته سیب زمینی می باشد. این محصول که تولید شده در صنایع تبدیلی الوند همدان می باشد که با نام تجاری الوند به فروش می رسد. کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی الوند تنها واحد تولید نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه می باشد به همین دلیل کشور هایی مانند:

  • ترکیه
  • عراق
  • افغانستان
  • ترکمنستان

از خریداران اصلی این محصول می باشند.

مجموعه بزرگ آمیلوم به عنوان فروشنده و تامین کننده نشاسته در ایران در زمینه صادرات نیز فعالیت دارد و گلچینی از بهترین نشاسته های ایرانی تولید شده از مواد اولیه مرغوب را به بازار عرضه می کند.

بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی

صادرات مواد اولیه صنایع غذایی در حال حاضر اهمیت زیادی دارد و کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات ایرانی عواملی شدند که تاجران و کارخانه های کشور های همسایه نگاه ویژه ای به محصولات ایرانی داشته باشند. نشاسته هم از جمله این مواد می باشد که تولید آن در ایران در حجم بالا انجام می شود.

برای اطلاع از قیمت محصولات عرضه شده توسط بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی می توانید لیست قیمت را مشاهده کنید و با ما در تماس باشید.

منبع: نشاسته بازار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

قیمت آنلاین عمده نشاسته ذرت ایرانی

قیمت آنلاین عمده نشاسته ذرت ایرانی بسیار مناسب می باشد که با قیمت عمده برای …