آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / معتبرترین فروشنده نشاسته تاپیوکا ۲۵ کیلویی

معتبرترین فروشنده نشاسته تاپیوکا ۲۵ کیلویی

معتبرترین فروشنده نشاسته تاپیوکا محصولات خود را در بازار از طریق راه های مختلف مانند اینترنت به فروش می رساند. نشاسته تاپیوکا به عنوان یکی از مواد اولیه مورد استفاده در مواد غذایی مختلف می باشد. این نشاسته به صورت پودر تولید می شود و در بسته بندی های ۲۵ کیلویی به کشور وارد می شود.

اما آیا شما نیز قصد خرید این ماده ارزشمند را دارید؟ اگر پاسخ تان مثبت است در ادامه همراه با ما باشید:

تاپیوکا و کاساوا چیست؟

کاساوا نام گیاهی است که ابتدا در مناطق آمریکای جنوبی روییده و بومی های آن منطقه شروع کننده استفاده از این گیاه بوده اند و در غذاهای خود از آن استفاده می کردند. ریشه های حجیم این گیاه حاوی مقادیر زیادی نشاسته هستند و در حال حاضر یکی از منابع تامین نشاسته انسان ها است. در کشور های مختلف این گیاه را به نام های مختلفی می شناسند: مانیوک، یوکا و کاساو از این نام ها می باشند.

تاپیوکا نشاسته ای است که از این گیاه به دست می آید. این نشاسته در غذای بسیاری از انسان ها نقش مهمی دارد اما باید به این نکته نیز توجه کرد که مقدار پروتئین و ویتامین و مواد معدنی آن کم است.

گرچه گیاه کاساوا ابتدا در قاره آمریکا کشف شد ولی در حال حاضر کشور نیجریه بزرگترین تولید کننده این گیاه فوق العاده می باشد.

قیمت نشاسته تاپیوکا

قیمت تاپیوکادر حال حاضر با توجه به نوسانات بازار اعلام قیمت قطعی امکان پذیر نمی باشد اما حدود قیمت برای نشاسته تاپیوکا خام ۸۰۰۰ تومان و برای انواع اصلاح شده بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ هزار تومان می باشد. قیمت محصولات وارداتی در ایام اخیر با افت و خیز زیادی روبرو  بوده است اما ما تلاش می کنیم تا این محصول را با مناسب ترین قیمت به دست مصرف کننده برسانیم. برای اطلاع از قیمت روز محصولات اینجا کلیک کنید.

فروشنده نشاسته تاپیوکا

فروشنده نشاسته تاپیوکا با فروش این محصول در بازار داخلی کشور سعی دارد تا دغدغه تولید کنندگان مواد غذایی در رابطه با تامین نشاسته خوب و با کیفیت را بر طرف کند. بهترین و با کیفیت ترین نشاسته تاپیوکا موجود در بازار برای تولید انواع مواد غذایی مانند رب، سس، کیک و کلوچه را می توانید از ما بخواهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته تاپیوکا

سایت فروش اینترنتی نشاسته تاپیوکا به صورت مستقیم

فروش نشاسته تاپیوکا از طریق راه های نوین و جدید امکان پذیر می باشد. سایت …