آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / سایت فروش اینترنتی نشاسته تاپیوکا به صورت مستقیم

سایت فروش اینترنتی نشاسته تاپیوکا به صورت مستقیم

فروش نشاسته تاپیوکا از طریق راه های نوین و جدید امکان پذیر می باشد. سایت فروش اینترنتی این محصول فرصت خوبی برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان این پودر ارزشمند فراهم آورده تا به صورت مستقیم با هم در ارتباط باشند.

تاپیوکا چیست؟

گیاهی به نام کاساوا در مناطق دارای آب و هوای مرطوب و گرم رشد می کند که حاوی مقادیر بسیاری کربوهیدارت و نشاسته می باشد به طوری که بعد از گندم و ذرت رتبه سوم در تولید و استخراج نشاسته مورد نیاز انسان را در اختیار دارد.

نشاسته استخراج شده از این گیاه تاپیوکا نام دارد.

کاربرد نشاسته تاپیوکا

تولید غذا و نوشیدنی

آرد تاپیوکا منبع بسیار مهم کربوهیدرات می باشد و در تولید مواد غذایی نقشی اساسی دارد. از این آرد به عنوان قوام دهنده، تثبیت کننده، پر کننده و اتصال دهنده در تولید مواد مختلف غذایی مانند کنسرو ها، نوشیدنی ها، فرآورده های گوشتی، انواع سس و انواع نودل استفاده می شود.

پلیمر های تجدید پذیر

آرد تاپیوکا را می توان با پلیمر های تجدید پذیر مخلوط کرد و از آن پلاستیک تولید کرد.

صنعت شیرینی سازی

آرد تاپیوکا نیز می تواند به قند مانند گلوکز، فروکتوز و دکستروز تبدیل شود که می توان به عنوان جایگزین شکر در تولید مربا و کمپوت شود.

تولید اسید استیک

از این اسید در تولید نوشیدنی های گازدار، آبمیوه ها و تولید دارو استفاده می شود.

تولید دارو

در تولید کپسول ها و قرص ها از این نشاسته استفاده می شود.

قیمت نشاسته کیلویی

انواع نشاسته که به صورت پودری و یا گرانول تولید می شوند در بسته بندی های مختلف به فروش می رسند. به صورت استاندارد وزن این کیسه ها در کشور ما ۲۵ کیلوگرم می باشد.
نشاسته های پودری همچنین ممکن است برای فروش در حجم بالا در کیسه های عظیم ۵۰۰ کیلوگرمی که به آن ها جامبو بگ گفته می شود ریخته شوند.

قیمت فروش نشاسته تاپیوکا

قیمت فروش نشاسته تاپیوکا ثابت نبوده و با توجه به نرخ ارز تعیین می شود و این روز ها به دلیل نوسانات بازار ارز، قبل از خرید باید قیمت روز را استعلام بگیرید. بازار فروش نشاسته تاپیوکا در روز های اخیر کم رونق شده ولی فروش اینترنتی این محصول از طریق سایت فروشگاه نشاسته ادامه دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته تاپیوکا

فروشنده عمده نشاسته تاپیوکا صنعتی

فروشنده نشاسته تاپیوکا از طریق این سایت محصولات خود را به فروش می رساند. نشاسته …