آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / عرضه نشاسته ذرت خارجی به صورت کلی

عرضه نشاسته ذرت خارجی به صورت کلی

نشاسته ذرت

نشاسته ذرت خارجی از جمله موادی است که همواره به کشور وارد شده و به فروش می رسد. این نشاسته که ماده اولیه بسیاری از صنایع غذایی محسوب می شود در فروشگاه نشاسته به صورت کلی عرضه می شود. فروشگاه نشاسته با عرضه اینترنتی نشاسته ذرت خارجی در سراسر کشور تلاش دارد تا قیمت تمام شده این محصول در کمترین میزان خود باشد تا رضایت مصرف کننده را در پی داشته باشد.

نشاسته ذرت و خواص آن

از گیاه ذرت و دانه های آن استفاده های زیادی می شود. از این گیاه در کشور های آمریکایی استفاده بیشتری می کنند. از جمله محصولات مهمی که از ذرت به دست می آید آرد ذرت و نشاسته ذرت می باشد. البته ذکر این نکته نیز لازم است که آرد ذرت و نشاسته ذرت دو محصول کاملا متفاوت از هم هستند و استفاده از هرکدام به جای دیگری اصلا توضیه نمی شود.

نشاسته ذرت هم مانند سایر نشاسته ها خاصیت ایجاد غلظت و چسبندگی دارد و می توان از آن در انواع غذا ها و شیرینی ها استفاده کرد. این نشاسته همچنین در صنایع غیر غذایی کاربرد های بسیار زیادی دارد که می توان از صنعت تولید کاغذ و مقوا به عنوان اصلی ترین کاربرد غیر غذایی آن نام برد.

نشاسته ذرت

قیمت نشاسته ذرت

با توجه به این که کارخانه های زیادی در کشور ما در زمینه تولید نشاسته ذرت فعالیت دارند قیمت روز این محصولات را می توان به شرح زیر اعلام کرد:

انواع نشاسته ذرت خوراکی و صنعتی ایرانی حدود ۲۰۰۰ تا ۲۴۰۰ تومان در هر کیلو و برای نشاسته های ذرت وارداتی با توجه به نرخ روز ارز این قیمت تعیین می شود که برای زمان نگارش این مقاله در حدود ۱۵۰۰۰ تومان در هر کیلو می باشد.

خرید نشاسته ذرت خارجی

نشاسته های ذرت خارجی وارد شده به کشور اغلب در کشور های اروپایی تولید می شوند. برای خرید نشاسته ذرت خارجی توضیه می شود ابتدا از قیمت روز این محصولات آگاهی پیدا کنید. قیمت تمام شده این محصولات با توجه به نرخ روز ارز محاسبه می شود اما هدف ما در این مجموعه ارائه نشاسته با قیمت تمام شده پایین می باشد.

منبع: آی نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته خوراکی

مرکز فروش نشاسته ذرت خوراکی با قیمت مناسب

فروش نشاسته خوراکی با قیمت مناسب و صورت مستقیم در این سایت انجام می شود. …