آراد برندینگ
خانه / نشاسته گندم / نمایندگی فروش نشاسته گندم به قیمت کارخانه

نمایندگی فروش نشاسته گندم به قیمت کارخانه

فروش نشاسته گندم از طریق نمایندگی فروش به قیمت مصوب کارخانه آغاز شد. فروش بدون واسطه و مستقیم از کارخانه را با مجموعه آمیلوم تجربه نمایید. کارخانه نشاسته تولید کننده انواع نشاسته گندم، گلوتن و گلوکز می باشد. لیست قیمت زیر جهت اطلاع شما عزیزان از آخرین قیمت محصولات این مجموعه قرار داده شده است.

کاربرد انواع نشاسته گندم

همانطور که گفته شد کارخانه نشاسته تولید کننده انواع نشاسته گندم می باشد. محصولات این کارخانه شامل

  • نشاسته فوق تصفیه گندم
  • نشاسته پودر ممتاز گندم
  • نشاسته صنعتی گندم
  • نشاسته گرانولی گندم
  • گلوتن گندم
  • گلوکز

نشاسته فوق تصفیه

این نشاسته که دارای کمترین میزان نا خالصی می باشد در صنایع غذایی و غیر غذایی کاربرد زیادی دارد. این محصول برای تولید انواع شیرینی و شکلات بیشترین کاربرد را دارد.

نشاسته پودر ممتاز

این محصول در مقایسه با فوق تصفیه مقداری نا خالصی دارد و می توان از آن در صنایع غذایی و غیر غذایی استفاده کرد.

نشاسته صنعتی

از نشاسته صنعتی فقط در صنایع غذایی استفاده می کنند. تولید چسب، مقوا و کاغذ و زغال از جمله کاربرد های نشاسته صنعتی می باشد.

نشاسته گرانولی

از نشاسته گرانولی در صنایع شیرینی پزی و قنادی و همچنین تولید آجیل استفاده می کنند. این نشاسته کاربرد خوراکی داشته و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد.

گلوتن گندم

گلوتن پروتئین موجود در گندم است که در روند تولید نشاسته از آرد گندم جدا می شود. از گلوتن می توان به عنوان بهبود دهنده کیفیت خمیر انواع نان و کیک استفاده کرد.

گلوکز

کاربرد گلوکز در صنایع غذایی و دارویی بسیار مهم است. استفاده از گلوکز در تهیه انواع نان باعث کند شدن روند بیاتی نان می شود. در صنایع دارویی نیز از این ماده برای درمان قند خون استفاده می شود.

فروش نشاسته گندم

خرید و فروش نشاسته گندم به قیمت روز کارخانه در حال انجام است. عرضه مواد اولیه به قیمت کارخانه و بدون واسطه باعث کاهش هزینه های جانبی مصرف کننده شده و چون نشاسته به عنوان ماده اولیه برای تولید دیگر محصولات استفاده می شود، این موضوع در کاهش قیمت تمام شده محصول نیز بسیار اهمیت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته گندم مرغوب به صورت کیلویی

برای پیشبرد صنعت غذایی کشور استفاده از یک سری محصولات لازم و اجباری می باشد. یکی از این محصولات نشاسته گندم می باشد که استفاده از آن بسیار کاربردی است. فروشنده