آراد برندینگ
خانه / نشاسته ایرانی / فروش نشاسته صادراتی ایرانی+ قیمت آن

فروش نشاسته صادراتی ایرانی+ قیمت آن

فروش نشاسته صادراتی ایرانی در کشور های منطقه انجام می شود. نشاسته هایی مانند ذرت، گندم و سیب زمینی تولید شده در کارخانه های ایرانی به دلیل کیفیت بالا مورد توجه مصرف کنندگان در دیگر کشور ها قرار گرفته اند به همین دلیل ما در این مجموعه آماده تامین نشاسته مورد نیاز تاجران جهت صادرات به این کشور ها هستیم.  از آن جا که نشاسته جزو مواد اولیه مورد نیاز صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی است بهتر است کمی بیشتر در مورد آن بدانیم.

نشاسته چسیت؟

نشاسته یا starch در تعریف علمی به ماده ای گفته می شود که دارای پیوند های گلیکوزیدی باشد و همچنین در داخل خود شامل واحد های زیادی از گلوکوز باشد. این ماده در بیشتر غلات و گیاهات سبز پیدا می شود و در تغذیه انسان از قدیم نقش مهمی داشته است.

در حال حاضر از غلاتی مانند گندم، ذرت و سیب زمینی بیشترین نشاسته را به دست می آورند. از دیگر غلاتی که می توان از آن ها نشاسته استخراج کرد باید به کاساوا، لوبیا و برنج اشاره کرد.

در بین غلات نام برده شده تولید نشاسته از گندم، ذرت و سیب زمینی در حال انجام می باشد و ذکر این نکته جالب است که بدانید تنها کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در خاور میانه در ایران قرار دارد.

فروش نشاسته صادراتی

 

نشاسته صادراتی چه تفاوتی با نشاسته معمولی دارد؟

فروش نشاسته صادراتی

لفظ نشاسته صادراتی به نشاسته ای اطلاق می شود که قابلیت صادر شدن به کشور های دیگر را داشته باشد. معمولا با شنیدن کلمه صادراتی داشتن کیفیت بالا در ذهن مخاطب تداعی می شود و در مورد نشاسته نیز این مورد صدق می کند. نشاسته هایی که کیفیت بالا و مناسب داشته باشند استاندارد های جهانی را کسب می کنند و معمولا می توان آن ها را به کشور های دیگر ارسال کرد.

قیمت فروش نشاسته صادراتی

با توجه به شرایط موجود در کشور صادرات می تواند عامل مهمی در زمینه ورود ارز به مملکت باشد. در حال حاضر قیمت محصولات صادراتی ایرانی برای کارخانه های مختلف کمی با هم تفاوت دارد و آنچه که ما در این مقاله ذکر می کنیم حدود قیمت است.

قیمت نشاسته گندم پودر فوق تصفیه هر کیلو ۲۳۰۰ تومان

قیمت نشاسته گندم گرانولی هر کیلو ۲۵۰۰ تومان

قیمت نشاسته ذرت خوراکی هر کیلو ۲۴۰۰ تومان

در زمینه صادرات شیوه پرداخت کارخانه ها با هم متفاوت می باشد. بعضی واحد ها سفارش را بر حسب ریال محاسبه می کنند و برخی دیگر بر حسب دلار که در زمان سفارش این جزئیات به خریدار اطلاع داده می شود.

منبع: نشاسته مارکت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

قیمت آنلاین عمده نشاسته ذرت ایرانی

قیمت آنلاین عمده نشاسته ذرت ایرانی بسیار مناسب می باشد که با قیمت عمده برای …