آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / فروش انواع نشاسته تاپیوکا خام

فروش انواع نشاسته تاپیوکا خام

انواع نشاسته تاپیوکا در کشور تایلند تولید می شود و از طریق شرکت های بازرگانی به ایران وارد می شوند. سایت فروشگاه نشاسته فروش انواع نشاسته خام و اصلاح شده را آغاز کرد. در صورت نیاز به کسب اطلاع از قیمت این محصول می توانید با ما در تماس باشید.

نشاسته تاپیوکا چیست؟

به طور کلی نشاسته از جمله فرآورده هایی است که به عنوان ماده اولیه در خیلی از صنایع کاربرد دارد. در ایران نشاسته های گندم و ذرت شناخته شده تر هستند اما در دنیا نشاسته تاپیوکا را به خوبی می شناسند و از ان استفاده می کنند.

نشاسته تاپیوکا را از ریشه های گیاهی به نام کاساوا استخراج می کنند. این گیاه ریشه های حجیم و بزرگی دارد که منبع بسیار خوبی از نشاسته هستند.

نیجریه به عنوان بزرگترین تولید کننده این نشاسته در دنیا شناخته می شود اما نشاسته های موجود در کشور ما از تایلند وارد می شود.

انواع نشاسته تاپیوکا

نشاسته تاپیوکا در دو نوع خام و اصلاح شده تولید می شود:

نشاسته خام

این نشاسته همان نشاسته تاپیوکا معمولی می باشد که در کارخانه تولید می شود و قدرت تشکیل ژل و حل شوندگی ثابتی دارد.

نشاسته اصلاح شده

در بعضی مواقع مصرف کننده نیاز دارد تا نشاسته ویسکوزیته بیشتر یا کمتری داشته باشد و یا بتواند در دمای پایین تری در مواد اولیه حل شود، به همین دلیل نشاسته های اصلاح شده را تولید می کنند.

این نشاسته ها همان نشاسته خام هستند که به روش های مختلفی آن ها را اصلاح کرده و مشخصاتشان را تغییر می دهند.

قیمت نشاسته تاپیوکا

همان طور که گفته شد این محصول در ایران تولید نمی شود و به صورت وارداتی به فروش می رسد، به همین دلیل قیمت آن در طول سال ثابت نمی باشد.

اگر قصد خرید و تهیه این پودر ارزشمند را دارید می توانید از طریق فروشگاه نشاسته آن را به صورت عمده خریداری نمایید و در هرنقطه از کشور تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته تاپیوکا

فروشنده عمده نشاسته تاپیوکا صنعتی

فروشنده نشاسته تاپیوکا از طریق این سایت محصولات خود را به فروش می رساند. نشاسته …