آراد برندینگ
خانه / نشاسته زغال / فروش نشاسته زغال عمده و کلی با قیمت کم

فروش نشاسته زغال عمده و کلی با قیمت کم

فروش نشاسته زغال به صورت عمده باعث کاهش قیمت تمام شده محصول نهایی می شود. به همین دلیل شما تولید کنندگان عزیز می توانید با خرید این نشاسته به صورت عمده و کلی در هزینه های خود صرفه جویی کرده و سود خود را بالا ببرید. مجموعه بازار نشاسته ارائه کننده انواع نشاسته خوراکی و صنعتی می باشد که نشاسته مخصوص تولید زغال نیز یکی از محصولات این مجموعه می باشد.

انسان و استفاده از زغال

استفاده از زغال از زمان های قدیم رواج داشته است. سوختن چوب باعث خشک شدن آب و مواد اضافی در آن می شود و چیزی که باقی می ماند ماده ای است که بخش اصلی آن را کربن تشکیل می دهد. از زغال استفاده های زیادی می شود که غیر از اشتعال و گرم کردن می توان به استفاده در صنایع پزشکی را نام برد که مورد بحث ما در این مقاله نمی باشد.

خرید نشاسته زغال

تولید زغال

تولید زغال در گذشته به شیوه سنتی انجام می شد اما در حال حاضر این روش کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با ساخت دستگاه های محصوص و ایجاد فرمول های منحصر به فرد می توان زغال های قالبی یا بریکت را تولید نمود که دارای مزایای بیشتری نسبت به زغال های سنتی می باشند.

در روش سنتی تنه درختان و چوب های مد نظر برای تولید زغال را روی هم انباشته می کردند و با ایجاد آتش آن ها را می سوراندند تا زغال تولید شود. همراه با تولید زغال به این روش گار های سمی بسیاری به هوا منتقل می شود و هوا را آلوده می کند، به همین دلیل کوره هایی مخصوص برای این کار ساخته شد تا چوب ها در محیطی بسته و به آرامی بسوزند.

امروزه زغال های قالبی را با استفاده از خورده چوب های تولید شده در کارگاه های نجاری یا زغال های شکسته شده تولید می کنند. در این روش ابتدا چوب ها را خرد کرده و آن ها را می سوزانند و سپس این زغال تولید شده را با مخلوطی چسب مانند که حاوی نشاسته نیز می باشد مخلوط می کنند و در دستگاه پرس قرار می دهند. زغال های تولید شده با این روش علاوه بر کمتر آلوده کردن محیط، کارایی و کاربرد بهتری نسبت به زغال های سنتی دارند.

زغال قالبی

چسب مخصوص زغال

برای تولید زغال های قالبی باید مواد اولیه شامل خاک اره و آب را با چسب مخصوصی مخلوط کرد و سپس این مواد را تحت فشار قرار داد. در این زمینه از نشاسته به عنوان ماده ایجاد کننده چسبندگی در مواد اولیه زغال استفاده می کنند. البته باید این نکته را مد نظر داشت که نشاسته مورد استفاده در تهیه زغال باید کیفیتی خوب داشته باشد که زغال تولید شده در هنگام سوختن تولید بوی نا مطبوع نکند.

فروش نشاسته زغال

انواع نشاسته فوق تصفیه گندم و ذرت قابلیت استفاده به عنوان چسب تولید زغال را دارند و با توجه به فرمول تولید کننده باید نشاسته مورد نیاز خودد را انتخاب نماید. همان طور که در ابتدا گفته شد در این زمینه باید از نشاسته های با کیفیت استفاده شود. فروش نشاسته زغال در این مجموعه در حال انجام است و شما می توانید این محصول را سفارش داده و در شهر خود تحویل بگیرید.

منبع: نشاسته بازار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

نشاسته گندم زغال

فروشگاه آنلاین انواع نشاسته گندم زغال

نشاسته گندم زغال را می توانید در فروشگاه آنلاین نشاسته تهیه نمایید. این محصول که …