آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / قیمت نشاسته تاپیوکا به صورت عمده در کرمان

قیمت نشاسته تاپیوکا به صورت عمده در کرمان

قیمت نشاسته تاپیوکا متغیر می باشد و از آنجاییکه این محصول تولید داخل نیست و باید آن را به صورت وارداتی مورد استفاده قرار داد، ثبات قیمت آن دارای مدت زمان محدودی می باشد. انواع نشاسته تاپیوکا به صورت خام و اصلاح شده در کشور ما وجود دارد و به صورت عمده در شهرهای سمنان، مشهد، تهران، رشت، کرمان، کرج و… توزیع می شود.

نشاسته تاپیوکا چیست؟

در برداشت اول از اسم این محصول ویژه می توانیم این نکته را برداشت کنیم که نشاسته تاپیوکا جزء محصولات تولید شده در کشور ایران نمی باشد.

نشاسته تاپیوکا بر خلاف غلاتی که دارای نشاسته هستند از ریشه گیاهی به نام تاپیوکا تهیه می شود. این گیاه دارای ساقه هایی با ضخامت زیادی است که سرشار از نشاسته است و معمولا در منطق گرم و حاره ای رشد می کند و بزگترین تولید کننده آن کشور نیجریه می باشد.

کاربرد نشاسته تاپیوکا

نشاسته تاپیوکا در ایران از کشور تایلند وارد می شود و با توجه به ساختار و ویژگی هایی که دارد برای تمام تولیدات ما نتیج مثبتی را به همراه داشته است.

این محصول در تهیه انواع سس  و نودل به عنوان یک عامل غلیظ کننده قوی محسوب می شود و در تولید فرآورده های گوشتی به عنوان یک عامل مهم برای حفظ خواص گوشتی استفاده می شود و اینکه قابلیت آنها را برای تحمل مجدد گرما و حرارت بالا می برد.

یکی از خواص فوق العاده نشاسته تاپیوکا قابلبت ترکیب و حل شدن آن در آب با سرعت بالا می باشد و به همین جهت از این محصول در تهیه و تولید کپسول، قرص و… در صنایع غذایی مورد بهره وری قرار می گیرد.

قیمت نشاسته تاپیوکا

همان طور که مستحضر هستید نشاسته تاپیوکا در ۲ نوع خام و اصلاح شده موجود می باشد، نوع اصلاح شده آن ساختار و خواص بسیار ویژه ای دارد و به همین دلیل دارای قیمت متفاوتی از یکدیگر می باشند. به طور کلی قیمت انواع نشاسته تاپیوکا از ۷۰۰۰ تومان شروع و تا ۱۵۰۰۰ تومان متغیر است. ما آمادگی عرضه این محصول را در وزن ۱ کیلوگرم تا تناژ بسیار بالا را داریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته تاپیوکا

سایت فروش اینترنتی نشاسته تاپیوکا به صورت مستقیم

فروش نشاسته تاپیوکا از طریق راه های نوین و جدید امکان پذیر می باشد. سایت …