آراد برندینگ
خانه / نشاسته ایرانی / قیمت نشاسته سیب زمینی ایرانی برای صادرات

قیمت نشاسته سیب زمینی ایرانی برای صادرات

قیمت نشاسته سیب زمینی ایرانی در زمان نگارش این مقاله حدود ۸۰۰۰ تومان برای هر کیلو می باشد. برای خرید نشاسته سیب زمینی به صورت مستقیم با ما در تماس باشید. با توجه به نوسانات بازار ارز مصرف کنندگان این محصول در کشور های همسایه تمایل بیشتری به خرید نشاسته سیب زمینی ایرانی دارند.

آیا تمایل به خرید نشاسته ایرانی جهت صادرات به کشور های مختلف دارید؟ نشاسته سیب زمینی در ایران در کدام کارخانه تولید می شود؟ در ادامه با ما همراه باشید.

انواع نشاسته ایرانی جهت صادرات

در کشور ما روزانه چندین تن نشاسته از غلات مختلف استخراج می شود که سهم هر کدام از غلات گندم، ذرت و یا سیب زمینی در این تولید مختلف می باشد. بیشترین حجم نشاسته تولیدی مربوط به گندم و ذرت است و نشاسته سیب زمینی در رتبه آخر قرار دارد.

قیمت نشاسته سیب زمینی
صنایع تبدیلی الوند همدان با تولید نشاسته سیب زمینی به عنوان بزرگ ترین تولید کننده این محصول در خاورمیانه شناخته می شود و توانسته نیاز بازار داخل و حتی مصرف کننده در کشور های همسایه را پاسخ دهد.
انواع مختلف نشاسته سیب زمینی در این واحد صنعتی تولید می شود که می توان از لیست زیر نام برد:

  • نشاسته خوراکی
  • نشاسته صنعتی
  • نشاسته اصلاح شده

که نوع اصلاح شده این نشاسته بیشتر در صنایع چسب سازی و حفاری مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نشاسته سیب زمینی برای فروش مستقیم

قیمت نشاسته سیب زمینی برای خرید به صورت مستقیم را می توانید از کارشناسان ما در این مجموعه جویا شوید. بسته بندی این نشاسته ها در کیسه های ۲۵ کیلویی لمینت می باشد که استحکام کافی برای حمل و نقل دارند و مقاوم در برابر رطوبت هستند.
شما مصرف کننده عزیز در هر کجای کشور که هستید می توانید نشاسته مورد نیاز خود را سفارش داده و در شهر خود تحویل بگیرید. حمل و نقل سفارشات از طریق باربری ماشین سنگین و یا اتوبوس انجام می شود.

منبع: نشاسته مارکت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …