آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / لیست قیمت نشاسته ذرت وارداتی

لیست قیمت نشاسته ذرت وارداتی

لیست قیمت نشاسته ذرت وارداتی در این ایام دستخوش تغییرات زیادی شده است. این نشاسته به صورت عمده به فروش می رسد و به دلیل وارداتی بودن قیمت آن تابع نرخ روز ارز می باشد. بازار ارز در این ایام نوساناتی را شاهد بوده است به همین دلیل این محصولات افزایش قیمت را شاهد بوده اند.

نشاسته ذرت ایرانی یا وارداتی؟

کشت و تولید ذرت در کشور ما در حال انجام می باشد و به همین دلیل کارخانه های متعددی برای فرآوری این محصول ارزشمند ایجاد شده اند. از جمله محصولات به دست آمده از ذرت می توان به نشاسته ذرت اشاره کرد. این پودر سفید رنگ کارایی و کاربرد وسیعی در صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی از خود نشان داده است به همین دلیل تولید آن در هر کشوری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نشاسته ذرت در کارخانه های بسیاری در سراسر دنیا تولید می شود که محصولات کشور های اروپایی به دلیل نزدیک تر بودن به ایران، توسط بازرگانان وارد می شود. نشاسته های خارجی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و همین کیفیت بالا باعث شده تا در صنایع غذایی کشور بیشتر از این نوع نشاسته استفاده شود. از جمله کشور های مطرح در زمینه تولید نشاسته می توان به هلند، آلمان، اتریش و فرانسه اشاره نمود.

نشاسته ذرت وارداتی

قیمت نشاسته ذرت وارداتی

قیمت نشاسته های وارداتی مانند دیگر اجناس وارداتی بر اساس نرخ روز ارز محاسبه می شود. این نشاسته ها در مدت اخیر با افزایش قیمت روبرو شده اند و قیمت آن ها در انواع مختلف تقریبا دو برابر شده است. در حال حاضر نشاسته ذرت وارداتی از اروپا حدودا کیلویی ۱۵۰۰۰ تومان قیمت دارد که این قیمت در انواع مختلف و تولید شده در کشور های مختلف متفاوت می باشد.

فروشگاه نشاسته وارداتی

مجموعه این مجموعه با فروش و عرضه انواع نشاسته وارداتی به صورت مستقیم و کلی همواره در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. به منظور دریافت لیست قیمت و موجودی محصولات می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منبع: نشاسته ها

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

پایین ترین قیمت نشاسته ذرت درجه یک در ایران

نشاسته ی ذرت با توجه به کاربرد ها و مصارف مختلف خود از جمله کالا های پر فروش در کشور به حساب می آید از این رو توجه به اصول فروش و مشتری مداری از طرفی، و عرضه ی