آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / قیمت نشاسته سیب زمینی در سال ۹۷

قیمت نشاسته سیب زمینی در سال ۹۷

قیمت نشاسته سیب زمینی در سال ۹۷ با توجه به تورم موجود افزایش چمشگیری داشته است. گران شدن سیب زمینی به عنوان ماده اولیه اصلی برای تولید این محصول عامل اصلی گران شدن نشاسته سیب زمینی است.

قیمت روز نشاسته سیب زمینی را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید:

علت افزایش قیمت نشاسته سیب زمینی در سال ۹۷

طبق آمار حدود ۱۵۵ هزار هکتار زمین تحت کشت سیب زمینی در کشور وجود دارد اما به دلیل کمبود آب و پایین بودن سود کشاورز در بخش عمده ای از این زمین ها دیگر سیب زمینی کاشته نمی شود و همچنین صادرات سیب زمینی به کشور های دیگر باعث شده تا قیمت این محصول در کشور ما بالا رود و متناسب با آن قیمت نشاسته سیب زمینی نیز افزایش یابد.قیمت نشاسته سیب زمینی

انواع نشاسته سیب زمینی در ایران

در حال حاضر می توان نشاسته سیب زمینی وارداتی و ایرانی را در کشور تهیه کرد.
نشاسته سیب زمینی تولید شده در داخل کشور محصول کارخانه نشاسته الوند می باشد. این کارخانه را به عنوان تنها واحد تولید نشاسته از سیب زمینی در خاور میانه می شناسند. محصولات تولید شده در این کارخانه انواع نشاسته خوراکی، صنعتی و نشاسته حفاری می باشد.

قیمت نشاسته سیب زمینی
غیر از محصول ذکر شده امکان تهیه انواع نشاسته سیب زمینی وارداتی نیز در حال حاضر وجود دارد، البته ذکر این نکته نیز الزامی است که با توجه به افزایش نرخ ارز، قیمت محصولات وارداتی به صورت چشمگیری افزایش داشته است. از جمله کشور های اروپای پیشتاز در زمینه تولید نشاسته از سیب زمینی می توان به:

  • فرانسه
  • آلمان
  • اتریش
  • سوئد

اشاره کرد. در تصویر زیر نمودار افزایش قیمت نشاسته سیب زمینی وارداتی قابل مشاهده می باشد:

قیمت نشاسته سیب زمینی

با توجه به افزایش بی سابقه قیمت نشاسته های وارداتی، در حال حاضر پیشنهاد مجموعه ما به شما استفاده از نمونه ایرانی این محصول می باشد.

صادرات انواع نشاسته به کشور های دیگر

در حال حاضر با توجه به نرخ تورم و افزایش قیمت ارز، مصرف کنندگان نشاسته در کشور های همسایه به فکر خرید این ماده اولیه از ایران افتاده اند، البته در سال های گذشته نیز نشاسته ایرانی به کشور های منطقه صادر می شده است اما در ایام اخیر حجم تقاضا برای این محصول افزایش داشته است.
قیمت نشاسته برای صادرات تفاوت زیادی با نشاسته برای مصرف در داخل کشور ندارد اما بعضی از تولید کنندگان قیمت محصولات صادراتی را بر اساس نرخ روز ارز و به ارز رایج یعنی دلار دریافت می کنند. از این رو پیشنهاد ما به شما عزیزان تماس با کارشناسان مجموعه ما و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می باشد.
قیمت نشاسته سیب زمینی

نحوه ارسال سفارشات صادراتی

در این زمینه با توجه به کشور مقصد، ما پیشنهادات مختلفی به خریدار ارائه می کنیم. این پیشنهادات شامل انواع روش های تحویل و حمل تا مرز مورد نظر می باشد مانند:

  • تحویل درب کارخانه
  • تحویل در مرز مورد نظر
  • تحویل در بندر ایرانی مورد نظر
  • تحویل در بندر کشور مقصد

به طور کلی قیمت تمام شده در انواع روش های حمل و تقل بین المللی مانند FOB، CIF، CFR و دیگر روش ها به مشتری ارائه می شود.

قیمت نشاسته سیب زمینی

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی به قیمت روز

اساس کار عرضه اینترنتی، کاهش هزینه های خریدار و فروشنده می باشد. به همین دلیل می توان با صرف کمی وقت و البته مقداری تحقیق بهترین اجناس مورد نیاز را از طریق اینترنت خریداری کرد.
عرضه نشاسته سیب زمینی از طریق اینترنت نیز مانند دیگر موارد باعث کاهش قیمت تمام شده محصولات تولید شده با آن می شود به همین دلیل روز به روز بر تعداد خریدارانی که از طریق اینترنت نشاسته را تهیه می کنند افزوده می شود.

منبع: نشاسته مارکت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …