آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به فروش می رساند. عرضه مستقیم محصولات باعث کاهش قیمت تمام شده آن می شود و هم خریدار و هم فروشنده تمایل بیشتری به این روش تجارت دارند. فروشگاه نشاسته نیز با عرضه سراسری انواع نشاسته سیب زمینی همواره تلاش دارد تا نشاسته را با قیمت مناسب به خریداران تحویل دهد.

نشاسته سیب زمینی چیست و خواص آن کدام است

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

مواد و غلات زیادی در طبیعت وجود دارند که در آن ها نشاسته به مقدار فراوان وجود دارند. انسان از این غلات برای تامین نشاسته مورد نیاز خود استفاده می کند و اگر بخواهیم از آن ها نام ببریم باید به این مواد اشاره کنیم:

  • گندم
  • سیب زمینی
  • ذرت
  • تاپیوکا
  • برنج
  • لوبیا

که دو مورد آخر یعنی برنج و لوبیا تولید و کاربرد کمتری نسبت به بقیه موارد دارند.

استفاده از این غلات ذکر شده در بالا در همه جای کره زمین یکسان نیست و در بعضی مناطق به دلیل شرایط آب و هوایی امکان کاشت و پرورش همه آن ها وجود ندارد. در بعضی مناطق هم به دلیل عدم وجود توجیه اقتصادی امکان راه اندازی خط تولید نشاسته وجود ندارد. نشاسته سیب زمینی نیز در همین بحث جای دارد. یعنی به دلیل نیاز به سرمایه بسیار زیاد برای راه اندازی این محصول، در همه کشور ها این محصول تولید نمی شود.

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

در ایران یک کارخانه فعال در این زمینه به نام صنایع تبدیلی الوند وجود دارد اما همواره نشاسته های سیب زمینی وارداتی نیز در بازار خرید و فروش می شوند. تنها تولید کننده نشاسته سیب زمینی در ایران و خاورمیانه محصولات با کیفیت و مرغوب خود را علاوه بر بازار ایران، به کشور های دیگر نیز صادر می کند.
نشاسته سیب زمینی اولند همدان در گرید غذایی تولید می شود که این موضوع باعث شده تا امکان استفاده از این محصول در فرآورده های غذایی وجود داشته باشد.

نشاسته سیب زمینی وارداتی

بیشترین نشاسته سیب زمینی موجود در کشور ما تولید شده در کشور های اروپایی می باشند. در این زمینه می توان از کشور هایی مانند هلند، آلمان، اتریش، سوئد و فرانسه نام برد. در تصویر زیر آمار واردات نشاسته در سال ۱۳۹۶ را مشاهده می کنید.

واردات نشاسته در سال 1396

همان طور که در این تصویر مشاهده کردید بیشترین مقدار واردات مربوط به کشور هلند می باشد.

فروشگاه نشاسته سیب زمینی وارداتی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی وارداتی در مدتی که از فعالیتش می گذرد همواره تلاش داشته است تا نشاسته را به عنوان یک ماده اولیه اصلی در صنایع غذایی و غیر غذایی کشور با قیمتی مناسب و رقابتی به دست مصرف کننده برساند. علاوه بر نشاسته سیب زمینی انواع دیگر نشاسته های وارداتی مانند نشاسته ذرت و تاپیوکا نیز در این فروشگاه موجود می باشد. این نکته نیز قابل ذکر است که باتوجه به افزایش قیمت ارز قبل از خرید باید از قیمت روز این محصولات آگاهی پیدا کنید.

قیمت نشاسته سیب زمینی خوراکی ایرانی و وارداتی

قیمت فروش عمده نشاسته سیب زمینی در بازار های اصلی کشور برابر با قیمت کارخانه می باشد. البته قیمت فروش انواع وارداتی این محصول چند برابر نمونه داخلی می باشد. در همین راستا لیست قیمت فروش عمده نشاسته را برای شما عزیزان در ابتدای این پارگراف قرار داده ایم اما در صورتی که سوالات بیشتری در مورد قیمت روز و یا نحوه خرید نشاسته سیب زمینی داشتید می توانید با ما در تماس باشید.

خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

در ایامی به سر می بریم که استقبال مردم از خرید اینترنتی اجناس بسیار خوب بوده است. مردم از خرید اینترنتی در مورد تهیه اجناسی که روزانه احتیاج دارند و هم در مورد مواد و اجناسی که به صورت عمده مورد نیازشان است بهره می برند.

مصرف کنندگان مواد به صورت عمده هم برای پیدا کردن فروشنده جنس مورد نظرشان از اینترنت و یا خرید اینترنتی استفاده می کنند. به همین دلیل اغلب تولید کنندگان برای عرضه محصولات خود از شیوه های جدید فروش استفاده می کنند.
خرید اینترنتی نشاسته سیب زمینی یکی از موضوعاتی است که مورد توجه تولید کننده نشاسته سیب زمینی در ایران قرار گرفته، مجموعه آمیلوم به عنوان فروشگاه عرضه اینترنتی انواع نشاسته فعالیت می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

09158642984

فروش نشاسته سیب زمینی به قیمت کلی

فروش نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف صنعتی و خوراکی و تولید داخل و وارداتی …