آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در ایران

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در ایران

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در ایران فروش محصولات خود را آغاز کرد. شما می توانید انواع نشاسته سیب زمینی را به صورت مستقیم با قیمت کارخانه از این مجموعه خریداری نمایید. محصولات تولید شده در این واحد صنعتی بسیار با کیفیت بوده و نیاز مصرف کننده داخلی را بر طرف می کند.

در مورد انواع نشاسته سیب زمینی اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در ایران در کدام استان واقع شده است؟

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در ایران

تولید نشاسته از غلات مختلف در ایران در حال انجام می باشد. اگر بخواهیم در مورد تعداد این کارخانه ها صحبت کنیم باید بگوییم که تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم و ذرت بیشتر از انگشتان دو دست می باشد اما در زمینه تولید نشاسته سیب زمینی ایران دارای تنها کارخانه تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه می باشد.

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی
صنایع تبدیلی الوند که در استان همدان واقع شده است پس از حدود ۱۰ سال تعطیلی در اواخر سال ۱۳۹۶ مجددا شروع به کار کرده و با تولید انواع نشاسته سیب زمینی توانسته علاوه بر نیاز بازار داخل کشور، صادرات این محصول به کشور های منطقه را نیز انجام دهد.

فروش مستقیم محصولات کارخانه الوند

انواع نشاسته سیب زمینی تولید شده در این کارخانه به شرح زیر می باشد:

  • نشاسته سیب زمینی خوراکی
  • نشاسته سیب زمینی صنعتی
  • نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

که هر کدام از این محصولات کارایی و کاربرد مخصوص به خود را در صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی دارند.
فروش این محصولات به صورت مستقیم از کارخانه انجام می شود و مصرف کننده این نشاسته می تواند محصول مورد نیاز خود را در هر نقطه از کشور سفارش داده و تحویل بگیرد.
نشاسته های تولید شده معمولا در همه کارخانه ها در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی عرضه می شوند و نشاسته سیب زمینی الوند هم از این قضیه مستثنی نیست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …