آراد برندینگ
خانه / نشاسته خوراکی / صادرات نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی

صادرات نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی

صادرات نشاسته سیب زمینی با قیمت مناسب در حال انجام است. کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی واقع در همدان با نام صنایع تبدیلی الوند محصولات خود را که شامل انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی می باشد را با قیمتی مناسب روانه بازار کرده است. صادرات این محصول به کشور های همسایه نظیر ترکیه، عراق و افغانستان در حال انجام است و تولید کنندگان و تجار می توانند این نشاسته را به قیمت کارخانه دریافت نمایند.

نشاسته سیب زمینی

سیب زمینی ماده غذایی با ارزشی است که در اکثر غذا های ساکنین آسیا پیدا می شود. باور بیشتر مردم بر این است که سیب زمینی باعث چاقی افراد می شود و از مصرف آن پرهیز می کنند اما واقعیت این است که نباید از خواص فوق العاده سیب زمینی غافل شد!

یکی از مواد ارزشمند موجود در سیب زمینی نشاسته است که به مقدار فراوانی در آن وجود دارد. حتما تا به حال موقع خرد کردن سیب زمینی متوجه سفید شدن چاقو شده اید! این همان نشاسته موجود در سیب زمینی است. برخی افراد برای شستن نشاسته موجود در سیب زمینی مدتی آن را در آب سرد می خیسانند.

نشاسته موجود در سیب زمینی به حدی بالاست که می توان در کارخانه و با تجهیزات کامل آن را جدا سازی کرد. از پودر نشاسته در زمینه های مختلف غذایی و صنعتی استفاده های فراوانی می شود به همین دلیل ارزش این ماده بسیار بالاست.

صادرات نشاسته سیب زمینی

کارخانه نشاسته الوند

کشور ما دارای تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاور میانه است. صنایع تبدیلی الوند نام این واحد تولیدی می باشد که انواع نشاسته ها را از سیب زمینی استخراج و تولید می کند.

نشاسته های تولید شده در این کارخانه شامل:

  • نشاسته سیب زمینی خوراکی
  • نشاسته سیب زمینی غذایی
  • نشاسته سیب زمینی پری ژل

صادرات نشاسته سیب زمینی

صادرات نشاسته سیب زمینی ایرانی با قیمتی مناسب و ارزان به تمام کشور ها امکان پذیر می باشد. تیم بازرگانی ما آماده ارائه اطلاعات مورد نیاز شما تجار عزیز می باشد. برای اطلاع از قیمت تمام شده محصول در گمرک کشور خود می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

منبع: بازار نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته خوراکی

مرکز فروش نشاسته ذرت خوراکی با قیمت مناسب

فروش نشاسته خوراکی با قیمت مناسب و صورت مستقیم در این سایت انجام می شود. …