آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / صادر کنندگان نشاسته سیب زمینی در ایران

صادر کنندگان نشاسته سیب زمینی در ایران

صادر کنندگان نشاسته سیب زمینی در ایران نشاسته مورد نیاز خود را از این مجموعه تهیه می کنند. ما با عرضه مستقیم نشاسته سیب زمینی از کارخانه به مصرف کننده تلاش داریم تا قیمت و کیفیت مناسبی را به خریدار ارائه کنیم. صادر کنندگان نشاسته برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشند.

اگر قصد خرید نشاسته سیب زمینی در ایران و یا خارج از ایران را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

تولید نشاسته سیب زمینی

محصولی که در مورد آن صحبت می کنیم نشاسته نام دارد. این ماده در ریشه و یا ساقه غلات مختلف مانند گندم، ذرت و یا سیب زمینی یافت می شود. برای تولید نشاسته سیب زمینی باید از دستگاه های پیشرفته استفاده نمود.
در ابتدای خط تولید، سیب زمینی پس از شسته شدن له می شود و بعد از له شدن وارد جدا کننده شده تا نشاسته آن خارج شود. در تصویر زیر مراحل این کار را مشاهده می کنید:

صادر کنندگان نشاسته سیب زمینی

از نشاسته سیب زمینی در صنعت استفاده بسیار زیادی می شود که بیشترین آن در چسب سازی می باشد. دلیل این امر هم ایجاد چسبندگی بیشتر در نشاسته سیب زمینی نسبت به سایر نشاسته ها می باشد.
البته در بخش غذایی هم نشاسته سیب زمینی کاربرد هایی دارد که می توان از صنایع تولید فرآورده های گوشتی به عنوان یکی از مصرف کننده های بزرگ این ماده نام برد.

صادر کنندگان نشاسته سیب زمینی به کشور های همسایه

از آن جایی که ایران دارای بزرگترین واحد تولید نشاسته سیب زمینی در خاور میانه می باشد صادر کنندگان این محصول در داخل کشور و مصرف کنندگان آن در کشور های همسایه به دنبال تهیه این ماده ارزشمند می باشند.
با توجه به نوسانات بازار ارز و قیمت تمام شده نشاسته سیب زمینی، در ایام اخیر شاهد افزایش تقاضا برای صادرات این محصول به کشور های همسایه مانند ترکیه و عراق بوده ایم.
صادر کنندگان نشاسته سیب زمینی در حال حاضر می توانند نشاسته مورد نیاز خود را جهت صادرات به این کشور ها از طریق این مجموعه به صورت مستقیم از کارخانه خریداری تمایند.

منبع: نشاسته بازار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …