آراد برندینگ
خانه / نشاسته فله / بازار فروش نشاسته فله با قیمت مناسب

بازار فروش نشاسته فله با قیمت مناسب

 

نشاسته فله

فروش نشاسته فله با قیمت مناسب همواره در بازار غلات در جریان بوده است و خریداران نشاسته بیشتر به دنبال این نوع نشاسته هستند. قیمتت پایین به همراه کیفیت قابل قبول از جمله عوامل موثر در این انتخاب می باشد. نشاسته های فله در انواع گندم، سیب زمینی و ذرت تولید می شود و بیشتر کاربرد صنعتی دارند.

به طور کلی نشاسته در صنعت کارایی بسیار زیادی دارد و این کارایی در بین انواع نشاسته تقریبا یکسان می باشد و در بعضی موارد تفاوت دارد.

کاربرد نشاسته گندم در صنعت

از نشاسته گندم در صنایع مختلفی استفاده می شود. در تولید انواع مایعات شوینده به عنوان عامل غلظت دهنده از این نشاسته استفاده می کنند. همچنین بخاطر خاصیت چسبناک نشاسته در تولید زغال های قالبی نشاسته گندم را به عنوان چسب به مخلوط آب و خاک اره چوب اضافه می کنند. از دیگر کاربرد های نشاسته گندم در صنعت می توان به صنایع تولید انواع ابر فشرده اشاره کرد.

نشاسته گندم فله

کاربرد نشاسته ذرت در صنعت

همان طور که گفته شد کاربرد نشاسته های مختلف تا حدودی یکسان است به همین دلیل از نشاسته ذرت هم می توان به عنوان چسب در تولید زغال قالبی استفاده کرد. کاربرد اصلی نشاسته ذرت در صنعت شامل استفاده از این محصول در تولید انواع کاغذ و مقوا می باشد. نشاسته ذرت آب بیشتری به خود جذب می کند و این عامل باعث می شود تا کاغذ و مقوا تولید شده در مقابل حرارت خشک کن کیفیت خود را از دست ندهند. کاربرد دیگر نشاسته ذرت در تولید انواع چسب می باشد.

نشاسته ذرت فله

کاربرد نشاسته سیب زمینی در صنعت

استفاده صنعتی نشاسته سیب زمینی بسیار مهم می باشد. از این نشاسته در صنعت حفاری چاه های عمیق به عنوان عامل روان کننده مته و کم کننده اصطحکاک است. با توجه به نفت خیز بودن کشور ما این کارایی نشاسته سیب زمینی بسیار مهم می باشد. با توجه به چسبندگی بیشتر این نشاسته، از نشاسته سیب زمینی هم می توان در تولید چسب های مختلف استفاده کرد.

نشاسته سیب زمینی فله

فروش نشاسته فله در ایران

با توجه به کاربرد های مختلف ذکر شده برای این محصولات، اهمیت تولید و عرضه با قیمت مناسب نشاسته مشخص شد. بنابراین ما در این مجموعه با هدف پاسخگویی به نیاز های صنایع مختلف فعال در کشور، آماده فروش این محصول می باشیم. این نشاسته ها قیمت ثابتی در بازار ندارند و به همین دلیل نیاز است تا قبل از خرید از قیمت روز آن ها با خبر شوید.

منبع: فروشگاه نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش مستقیم نشاسته

فروش مستقیم نشاسته به صورت فله

فروش مستقیم نشاسته و محصولات وابسته به آن مانند گلوتن و گلوکز در این سایت …