آراد برندینگ
خانه / گلوکز / محل فروش عمده گلوکز مایع در اینترنت

محل فروش عمده گلوکز مایع در اینترنت

محل فروش گلوکز در اینترنت همین جاست! گلوکز مایع در انواع گالن های ۴۵ الی ۳۰۰ لیتری قابل عرضه به مشتریان می باشد. فروش عمده گلوکز مایع با قیمت ارزان در این سایت انجام می شود.

پیدا کردن محل فروش گلوکز به صورت عمده کار سختی نیست اما آیا از مشخصات گلوکز مرغوب آگاهی دارید؟ برند های مطرح تولید کننده گلوکز مایع را می شناسید؟ از قیمت روز گلوکز در بازار فروش مواد اولیه صنایع غذایی آگاهی دارید؟

مشخصات گلوکز مایع مرغوب

گلوکز شیرین کننده ارزانی است که به صورت مایع و یا پودر تولید می شود. بخش عمده گلوکز مصرفی در داخل کشور در کارخانه های تولید کننده نشاسته ذرت که پالایشگاه های ذرت نیز نامیده می شوند تولید می شوند اما می توان انواع پودر و مایع گلوکز وارداتی را نیز در بازار پیدا کرد.

محل فروش گلوکز

مقیاس اندازه گیری شیرینی گلوکز دکستروز موجود در آن می باشد که معمولا از ۲۰ تا ۹۰ متغیر می باشد. گلوکز مرغوب به صورت مایعی بی رنگ و شفاف که فاقد هرگونه بو می باشد وجودد دارد. البته نوع زرد رنگ گلوکز نیز تولید می شود که کارایی مخصوص به خود را دارد.

قیمت روز گلوکز در بازار

تولید کنندگان ایرانی گلوکز محصولات خود را بر اساس قیمت روز مواد اولیه به بازار عرضه می کنند. این قیمت گذاری در ایام اخیر با نوسانات بیشتری نسبت به ایام گذشته روبرو بوده است.
در حال حاضر که در اسفند ماه ۹۷ قرار داریم هر کیلو گلوکز مایع ایرانی در بازار به صورت عمده با قیمت حدود ۳۲۰۰ تومان به فروش می رسد. البته باید قیمت گالن پلاستیکی استفاده شده همراه گلوکز را نیز به این قیمت اضافه نمود.

محل فروش گلوکز

گلوکز کجا میفروشن ( محل فروش گلوکز )

گلوکز کجا میفروشن ! این سوالی است که در ابتدا در ذهن یک مصرف کننده گلوکز که برای بار اول می خواهد گلوکز مورد نیازش را تهیه کند شکل می گیرد. کارخانه های تولید کننده گلوکز مایع در ایران محصولات خود را به صورت مستقیم و از طریق نماینده های خود به فروش می رسانند. در این بین شرکت های بازرگانی نیز انواع گلوکز وارداتی و ایرانی را به مشتریان عرضه می کنند.

مجموعه آمیلوم به عنوان عامل فروش و نماینده کارخانه های تولید کننده گلوکز در ایران، انواع گلوکز و نشاسته را به قیمت کارخانه به شما خریداران گرامی عرضه می کند.
ارسال سفارشات مشتریان عزیز به سراسر کشور از طریق باربری امکان پذیر می باشد و خریداران در هر کجا کشور می توانند محصولات مورد نیاز خود را بدون دغدغه تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

مرکز تولیدکننده گلوکز زر مرغوب در کشور

کلوگز زر یکی از مواد بسیار کاربردی و مهم در صنعت به شمار می رود و مرکز تولیدکننده گلوکز زر به همین علت وظیفه مهم و خطیری را بر عهده دارد. تولیدات گلوکز زر در مر