آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / فروش عمده نشاسته سیب زمینی خارجی

فروش عمده نشاسته سیب زمینی خارجی

فروش عمده نشاسته سیب زمینی وارد شده از کشور های اروپایی در این مجموعه انجام می شود. نشاسته سیب زمینی در صنایع مختلفی کاربرد دارد و به عنوان ماده اولیه اصلی از آن استفاده می کنند به همین دلیل این مجموعه با عرضه انواع نشاسته سیب زمینی تولید شده در اروپا به دنبال کسب رضایت مصرف کنندگان این محصول می باشد.

نشاسته سیب زمینی

نشاسته سیب زمینی

انسان از غلات مختلفی نشاسته مورد نیاز خود را تامین می کند که یکی از اصلی ترین آن ها سیب زمینی می باشد. این گیاه نشاسته را در میوه خود در زیر زمین ذخیره می کند و علاوه بر استخراج نشاسته به عنوان یک ماده غذایی اصلی نیز در زندگی انسان ایفای نقش می کند. برای به دست آوردن نشاسته از سیب زمینی نیاز به تجهیزات و دستگاه های پیشرفته داریم که هزینه زیادی را در بر میگیرد به همین دلیل در خاور میانه فقط یک کارخانه فعال در این زمینه وجود دارد.

نشاسته سیب زمینی

نشاسته سیب زمینی وارداتی

تولید نشاسته از سیب زمینی در کشور های اروپایی رونق بیشتری نسبت به کشور های آسیایی دارد به همین دلیل محصولات اروپایی از کیفیت بیشتری برخوردار هستند. این نشاسته ها مورد توجه تجار و مصرف کنندگان ایرانی نیز قرار گرفته اند. طبق آمار منتشر شده توسط اتاق بازرگانی در سال ۱۳۹۶ کشور هلند بیشترین حجم میزان واردات نشاسته را در بین دیگر کشور های اروپایی مانند آلمان و فرانسه داشته است.

فروش عمده نشاسته سیب زمینی

ما در این مجموعه با فروش انواع نشاسته سیب زمینی تولید شده در ایران و نیز نشاسته های وارداتی تلاشمان این است که با ایجاد تنوعی کامل از محصولات مورد نیاز فعالان صنعت بتوانیم نیاز های آن ها را پاسخگو باشیم. فروش این محصولات به صورت عمده انجام می شود و برای کسب اطلاع از قیمت و نحوه خرید آن ها می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …