آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / قطب فروش نشاسته صنعتی سیب زمینی

قطب فروش نشاسته صنعتی سیب زمینی

نشاسته صنعتی سیب زمینی از طریق این سایت به صورت مستقیم و عمده به فروش می رسد. فروش این محصول بدون واسطه انجام می شود و خریداران با اطمینان خاطر خرید خود را از این مجموعه انجام می دهند. خرید نشاسته صنعتی سیب زمینی از سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

اگر شما نیز در جمله خریداران نشاسته صنعتی سیب زمینی هستید در ادامه با ما همراه باشید.

سیب زمینی و تولید نشاسته از آن

نشاسته ماده ای است که از غلات مختلف استخراج می شود. این ماده ممکن است در ریشه و یا دانه غلات ذخیره شده باشد که در کارخانه آن را استخراج می کنند. در دنیا از چهار غله بیشترین نشاسته را تولید می کنند:

  • گندم
  • ذرت
  • سیب زمینی
  • کاساوا

که سه مورد اول در کشور ما قابل تولید می باشد اما گیاه کاساوا خاص مناطق با آب و هوای شرجی می باشد به همین دلیل امکان تولید نشاسته از کاساوا در ایران وجود ندارد.

نشاسته صنعتی سیب زمینی
در ایران بیشترین نشاسته از گندم تولید می شود اما از این نکته نباید غافل شد که کشور ما دارای تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاور میانه می باشد. این واحد صنعتی را که با نام صنایع تبدیلی الوند می شناسند در استان همدان واقع شده و در آن انواع نشاسته سیب زمینی تولید می شود. از جمله محصولات این کارخانه می توان به لیست زیر اشاره نمود

  • نشاسته سیب زمینی خام
  • نشاسته سیب زمینی صنعتی
  • نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

که هرکدام در زمینه خاصی کاربرد دارند.

فروش نشاسته صنعتی سیب زمینی در ایران

نشاسته صنعتی سیب زمینی در ایران از طرق مختلف به فروش می رسد اما با توجه به این که اینترنت و فروش اینترنتی در ایام اخیر جاییگاه خود را در میان مردم به خوبی پیدا کرده است، نشاسته صنعتی سیب زمینی نیز از طریق این مجموعه و به صورت اینترنتی به فروش می رسد.
مصرف کننده این محصول در هر کجای کشور می تواند سفارش خود را به کارشناسان این مجموعه اعلام کرده و در محل مورد نظر تحویل بگیرد.

منبع: فروشگاه نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …