آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / نمایندگی فروش نشاسته سیب زمینی وارداتی

نمایندگی فروش نشاسته سیب زمینی وارداتی

نمایندگی فروش نشاسته سیب زمینی در سراسر ایران انواع نشاسته خام و اصلاح شده را به تمام تولید کنندگان عرضه می کند. انواع نشاسته سیب زمینی چه تولید داخل و چه به صورت وارداتی توسط اصلی ترین نماینده توزیع نشاسته در شهرهای سمنان، تهران، مشهد، شمال، شیراز و… پخش و ارسال می گردد.

سیب زمینی و کاربرد آن

سیب زمینی در واقع نوعی سبزیجات است که دارای نشاسته است و به همین دلیل در دسته غلات نیز قرار می گیرد و کاربرد های بسیار مختلفی دارد و از این رو کارایی آن به ۲ بخش صنعت وغذا تقسیم می شود.

در بخش خوراکی از سیب زمینی، نشاسته سیب زمینی گرفته می شود و این محصول یکی از مهم ترین استفاده های سیب زمینی می باشد، چرا که نشاسته نیز دارای کاربرد های بسیار گسترده ای در بخش های صنایع غذایی، دارویی و صنعتی است.

جالب است بدانید که ایران اولین کشوری بود که به تولید سیب زمینی پرداخت و در حال حاضر حدود ۳۳۰ میلیون تن سیب زمینی در سراسر جهان به تولید و برداشت می رسد.

سیب زمینی

نشاسته سیب زمینی و کاربرد آن

همان طور که ذکر کردیم نشاسته سیب زمینی از خود سیب زمینی گرفته می شود به این صورت که آن را له و کوبیده می کنند و ماده سفید رنگ آن ( همان نشاسته است ) را جداسازی می کنند.

نشاسته سیب زمینی در انواع خام و اصلاح شده موجود می باشد و هر کدام کارایی های خاص خود را دارند.

اایجاد غلظت و تشکیل ژل از ویژگی های اصلی این محصول می باشد و به همین دلیل در تولید انواع نان صنعتی، کیک، کلوچه، انواع شیرینی و… استفاده می شود.

در صنایع کارتن سازی، مقوا و کاغذ سازی و همچنین در تولید زغال نشاسته سیب زمینی کاربرد دارد.

نشاسته سیب زمینی

نماینده فروش نشاسته سیب زمینی وارداتی

سیب زمینی در سراسر جهان تولید می شود و در نتیجه نشاسته آن هم می تواند در بسیاری از کشورها نیز تولید شود و به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم که انواع نشاسته های داخلی و وارداتی را در اختیار تولید کنندگان عزیز در سراسر ایران قرار دهیم تا پاسخگوی هر نیازی باشیم.

منبع: فروشگاه نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …