آراد برندینگ
خانه / گلوکز / معتبرترین سایت خرید شربت گلوکز در ایران

معتبرترین سایت خرید شربت گلوکز در ایران

خرید شربت گلوکز با کیفیت در این سایت امکان پذیر می باشد. شربت گلوکز به عنوان یکی از اصلی ترین مواد اولیه صنایع غذایی کاربرد دارد که شما عزیزان می توانید به صورت مستقیم سفارش خود را به کارخانه اعلام نمایید.

شربت گلوکز را می توان از گندم و یا ذرت تهیه نمود، شما به عنوان خریدار با توجه به فرمول ماده تولیدی خود باید یکی از این دو شیرین کننده را انتخاب نمایید. در ادامه در مورد ابن ماده کمی بیشتر با شما عزیزان گفتگو می کنیم.

گلوکز از چی درست میشه

گلوکز یکی از موادی است که از نشاسته به دست می آید. به بیان علم شیمی می توان گفت که گلوکز حاصل هیدرولیز کردن مولکول های نشاسته می باشد. این قند ساده به عنوان ماده شیرین کننده در بسیاری از مواد غذایی به عنوان جایگزین شکر استفاده می شود. یکی از دلایل این موضوع را شاید بتوان قیمت کمتر گلوکز نسبت به شکر دانست.

خرید شربت گلوکز

قیمت عمده گلوکز

همان طور که گفته شد گلوکز از نشاسته و به دست می آید و ماده اصلی برای تولید نشاسته نیز آرد غلات می باشد. به همین دلیل هر تغییر قیمت در ماده اولیه باعث تغییر قیمت محصول نهایی یعنی گلوکز می شود.
در سال ۹۷ قیمت گلوکز به حدود ۳۰۰۰ تومان در هر کیلو برای فروش عمده رسید اما با شروع سال ۹۸ و آغاز فعالیت کارخانه ها این قیمت باز هم افزایش داشته است. در حال حاضر حدود قیمت برای هر کیلو گلوکز ۳۴۰۰ تومان می باشد. البته باید هزینه گالن های پلاستیکی و شستشو را به قیمت نهایی اضافه نمود.

خرید شربت گلوکز

 

خرید شربت گلوکز به صورت اینترنتی

امروزه با بیشتر شدن نقش اینترنت در زندگی ما، بسیاری از فعالیت ها را می توان بدون خارج شدن از منزل و یا محل کار به وسیله اینترنت انجام داد. خرید شربت گلوکز در ایران می تواند از طریق اینترنت به راحتی و با هزینه کم انجام شود. مجموعه آمیلوم با عرضه انواع نشاسته و محصولات وابسته به آن مانند گلوکز به صورت اینترنتی فعالیت می کند.
تمامی محصولات عرضه شده در این مجموعه به قیمت کارخانه بوده و خرید شما مستقیم و بدون واسطه انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

مرکز تولیدی گلوکز مایع قنادی با کیفیت درجه یک

مرکز تولیدی گلوکز مایع قنادی با کیفیت درجه یک توسط متخصصان حرفه ای با تجهیزات مجهز و جدید تولید می گردد. که این کالا جایگزین شکر در قنادی می باشد و برای پخت و پ