آراد برندینگ
خانه / نشاسته اصلاح شده / مرکز پخش انواع نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

مرکز پخش انواع نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

پخش نشاسته سیب زمینی اصلاح شده در اینترنت از طریق این سایت انجام می شود. مجموعه نشاسته آمیلوم با عرضه مستقیم انواع نشاسته سیب زمینی خام و اصلاح شده در خدمت شما عزیزان می باشد.

غلات و مخصوصا سیب زمینی نقش بسیار پر رنگی در زندگی بشر دارند. هرچند که میوه گیاه سیب زمینی قابل خوردن نیست اما ریشه های آن ارزش غذایی بالایی دارند. در ادامه متن کمی در مورد این سیب زمینی و نشاسته آن با شما صحبت می کنیم.

سیب زمینی و نشاسته آن

همان طور که گفته شد سیب زمینی از جمله غلات پر مصرف در زندگی ما می باشد. قسمت مورد استفاده ما ریشه این گیاه است که در پخت و تولید انواع غذا ها و مواد خوراکی مورد از آن بهره می بریم.

پخش نشاسته سیب زمینی

این ریشه حاوی مقدار زیادی نشاسته می باشد، حتما در منزل هنگام خرد کردن سیب زمینی متوجه سفید شده چاقو شده اید! این همان نشاسته موجود در سیب زمینی است. برای استخراج نشاسته موجود در این غله در حجم بالا و به صورت صنعتی باید از دستگاه های پیشرفته استفاده نمود.

تولید کنندگان نشاسته سیب زمینی

پروسه تولید و استخراج نشاسته سیب زمینی بر خلاف سایر غلات کمی پیچیده تر و دستکاه های آن گران تر می باشد. شاید این موضوع را بتوان یکی از دلایل کمتر بودن تعداد تولید کنندگان نشاسته سیب زمینی در مقایسه با سایر نشاسته ها عنوان کرد.

پخش نشاسته سیب زمینی

اگر بخواهیم در مورد تولید کنندگان نشاسته سیب زمینی در ایران و جهان حرف بزنیم می توانیم بحث را با نام بردن از کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند همدان ادامه دهیم. این کارخانه در استان همدان فعالیت می کند و به عنوان تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در ایران شناخته می شود. محصولات تولید شده در این کارخانه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند به طوری که ما شاهد افزایش تقاضا برای صادرات این محصولات به کشور های دیگر هستیم.
از جمله کشور های پیشتاز در زمینه تولید نشاسته سیب زمینی در دنیا می توان به نام های زیر اشاره کرد:

  • آلمان
  • هلند
  • اتریش
  • فرانسه
  • سوئد

و نزدیکترین کشور تولید کننده به ایران، هند می باشد.

پخش نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

پخش نشاسته سیب زمینی اصلاح شده به صورت عمده در بازار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. مصرف کنندگان این نشاسته تمایل بیشتری به خرید به صورت مستقیم از کارخانه دارند به همین دلیل سیاست مجموعه نشاسته آمیلوم عرضه محصولات ایرانی به قیمت کارخانه و به صورت مستقیم و همچنین عرضه نشاسته های اصلاح شده و خام وارداتی با پایین ترین قیمت ممکن به خریدار می باشد.
خرید محصولات در هر نقطه از کشور امکان پذیر می باشد فقط کافیست تا با کارشناسان ما در این مجموعه در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …