آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / فروش نشاسته تاپیوکا با قیمت شگفت انگیز

فروش نشاسته تاپیوکا با قیمت شگفت انگیز

فروش نشاسته تاپیوکا به صورت نقدی آغاز شد. این محصول تولید کشور تایلند بوده و از طریق سایت بازار نشاسته به فروش می رسد. شما می توانید اطلاعات بیشتر را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

تاپیوکا چیست؟

در مناطقی که آب و هوای گرم و مرطوب دارند مانند کشور های آسیای میانه و یا کشور های آمریکای جنوبی گیاهی رشد می کند که کاساوا نام دارد. البته این گیاه در کشور های مختلف نام های گوناگونی دارد.

ریشه های حجیم گیاه کاساوا منبع بسیار خوبی از کربوهیدرات و نشاسته می باشد. تولید نشاسته از گیاه کاساوا بعد از گندم و ذرت در رتبه سوم قرار دارد.

کاربرد نشاسته تاپیوکا

از این نشاسته در صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی استفاده های بسیار زیادی می شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

صنایع نساجی

در تولید پارچه رشته های نخ را با استفاده از آرد تاپیوکا آهار می دهند و نیز در هنگام چاپ بر روی پارچه از آرد تاپیوکا برای داشتن نتیجه ای دلخواه و چاپی با کیفیت استفاده می شود.

تجربه ثابت کرده که نشاسته های اصلاح شده در این زمینه کارایی بیشتری نسبت به آرد تاپیوکا دارند.

صنعت کاغذ

به منظور داشتن کاغذی صاف و یک دست از آرد یا نشاسته تاپیوکا استفاده می شود. همچنین چسب تولید شده از نشاسته تاپیوکا کیفیت کاغذ را افزایش می دهد.

ساخت انواع چوب های چند لایی

در تولید چوب های چند لایه و نئوپان برای به هم چسباندن تیکه ها و ورقه های چوب از ترکیبی که حاوی ۵۰ درصد آرد تاپیوکا است استفاده می شود. این آرد خود به تنهایی خاصیت چسبندگی دارد و از انواع دیگر چسب های ارزان تر است.

تولید انواع چسب

آرد تاپیوکا با مخلوط شدن با مقادیر خاصی از مواد شیمیایی قابلیت تبدیل شدن به چسب را دارد. این چسب در تولید انواع پاکت نامه، برچسب ها و چسب های نواری استفاده می شود.

فروش نشاسته تاپیوکا

برای تهیه این نشاسته کافی است تا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید و از قیمت و موجودی انبار آگاهی پیدا کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته تاپیوکا

سایت فروش اینترنتی نشاسته تاپیوکا به صورت مستقیم

فروش نشاسته تاپیوکا از طریق راه های نوین و جدید امکان پذیر می باشد. سایت …