آراد برندینگ
خانه / نشاسته خوراکی / پخش نشاسته سیب زمینی خوراکی

پخش نشاسته سیب زمینی خوراکی

نشاسته سیب زمینی خوراکی تولید شده در ایران و کشور های اروپایی در این مجموعه به فروش می رسد. نشاسته سیب زمینی به دلیل خواص منحصر به فردش در صنایع غذایی کاربرد زیادی دارد. برای اطلاع از نحوه خرید از مرکز پخش نشاسته سیب زمینی خوراکی با ما تماس بگیرید.

تولید نشاسته سیب زمینی در ایران

در سطح کره زمین حدود ۲ هزار نوع سیب زمینی وجود دارد و این گیاه یکی از منابع مهم تامین نشاسته مورد نیاز انسان به شمار می رود. تولید نشاسته از سیب زمینی تجهیزات بسیار زیاد و گران قیمتی لازم دارد به همین دلیل تعداد کمی از کشور ها دارای کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی خوراکی هستند.

نشاسته سیب زمینی خوراکی
صنایع تبدیلی الوند در ایران به عنوان تنها واحد تولید نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه مشغول فعالیت می باشد. این واحد صنعتی تولید کننده انواع نشاسته خوراکی و صنعتی از سیب زمینی می باشد.

مرکز پخش نشاسته سیب زمینی خوراکی در اینترنت

مجموعه آمیلوم به عنوان نماینده فروش برند های معتبر تولید کننده نشاسته در ایران و همچنین به عنوان مرکز پخش انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل فعالیت می کند. یکی از محصولات عرضه شده در این مجموعه نشاسته سیب زمینی خوراکی می باشد. این نشاسته در انواع ایرانی و وارداتی به فروش می رسد که خریداران می توانند با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنند.

کاربرد نشاسته سیب زمینی چیست

از نشاسته سیب زمینی خوراکی در موارد مختلفی استفاده می شود. برخی از این کاربرد ها به شرح زیر می باشد:

  • تولید انواع چیپس
  • تولید انواع نوشیدنی
  • تولید نودل
  • تولید سوپ های فوری
  • تولید فرآورده های گوشتی
  • تولید خامه قنادی

همچنین از این نشاسته در بسیاری از غذای های حلال آسیایی و قنادی استفاده می شود. از این نشاسته برای تولید کیک های اسفنجی و دادن بافت نرم به کیک بهره می برند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته خوراکی

مرکز فروش نشاسته ذرت خوراکی با قیمت مناسب

فروش نشاسته خوراکی با قیمت مناسب و صورت مستقیم در این سایت انجام می شود. …