آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / واردات مستقیم نشاسته تاپیوکا غذایی

واردات مستقیم نشاسته تاپیوکا غذایی

واردات نشاسته تاپیوکا در مجموعه آمیلوم به صورت مستقیم از کشور تایلند انجام می شود. نشاسته تاپیوکا تولید شده از مرغوب ترین مواد اولیه در تایلند تولید می شود و پس از واردات به صورت مستقیم و بدون واسطه با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود. انواع نشاسته تاپیوکا خام و اصلاح شده برای مصارف مختلف به فروش می رسد.

واردات نشاسته تاپیوکا به صورت مستقیم

به طور کلی واردات مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی و غیر غذایی از کشور های دیگر در حجم بالایی انجام می شود. نشاسته تاپیوکا نیز به دلیل قابل تولید نبودن در کشور مان به صورت عمده به کشور وارد می شود.
واردات نشاسته تاپیوکا در حجم بالا باعث رفع نیاز مصرف کننده داخلی می شود. شرکت های بازرگانی زیادی اقدام به واردات این کالا می کنند. مجموعه آمیلوم نیز یکی از این وارد کننده ها می باشد.

فروش بدون واسطه با قیمت مناسب

پس از واردات کالا نوبت به فروش و عرضه آن به بازار می رسد. نکته مهم در این خصوص قیمت فروش کالا می باشد. هر چه قیمت کمتر، فروش بیشتر!
یکی از راه های فروش با قیمت کمتر عرضه مستقیم کالا و رساندن به دست مصرف کننده بدون واسطه می باشد. برای خرید نشاسته تاپیوکا به صورت مستقیم از وارد کننده و اطمینان از کمترین قیمت می توانید با این مجموعه در تماس باشید.

نحوه سفارش نشاسته تاپیوکا

مصرف کننده نشاسته تاپیوکا می تواند محصول مورد نیاز خود را به واحد بازرگانی اعلام کند و در صورت موجود بودن کالا در انبار جهت ارسال نمونه ثبت سفارش نماید.
پس از رویت و آزمایش نمونه در صورت مثبت بودن و مورد تایید بودن محصول، برای سفارش در حجم عمده با مجموعه تماس گرفته و سفارش را ثبت نماید.
ارسال سفارشات با حجم زیر یک تن با باربری و در حجم بالاتر با وسایل نقلیه مانند وانت و کامیون انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته تاپیوکا

سایت فروش اینترنتی نشاسته تاپیوکا به صورت مستقیم

فروش نشاسته تاپیوکا از طریق راه های نوین و جدید امکان پذیر می باشد. سایت …