آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / نشاسته ذرت از کجا تهیه کنیم | فروشنده نشاسته ذرت زر

نشاسته ذرت از کجا تهیه کنیم | فروشنده نشاسته ذرت زر

نشاسته ذرت از کجا تهیه کنیم ؟ برای خرید نشاسته ذرت به قیمت روز می توانید از طریق این سایت اقدام کنید. خرید اینترنتی نشاسته ذرت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های شما عزیزان می شود.

تولید نشاسته ذرت ایرانی

نشاسته ذرت ایرانی در کارخانه های زیادی انجام می شود. این کارخانه ها که به آن ها پالایشگاه فرآوری غلات نیز گفته می شوند محصولات زیادی را به وسیله فرآوری دانه های ذرت تولید می کنند.

نشاسته ذرت از کجا تهیه کنیم

نشاسته ذرت ایرانی با برند زر (زر فروکتوز) یکی از این محصولات می باشد. کارخانه زر فروکتوز وابسته به هولدینگ زر می باشد که در شهر هشتگرد در نزدیکی کرج قرار دارد.
محصولات تولید شده در این کارخانه شامل

  • نشاسته ذرت
  • گلوکز مایع
  • فروکتوز
  • مالتودکسترین

می باشد. کارخانه زر فروکتوز کرج را به عنوان بزرگترین پالایشگاه غلات خاورمیانه می شناسند.

نشاسته ذرت از کجا تهیه کنیم

نشاسته ذرت اصلاح شده چیست

نشاسته ای که در ابتدا در کارخانه تولید می شود را به عنوان نشاسته خام یا پخته نشده می شناسند. این نشاسته در هنگام استفاده بافتی ضعیف و غیر یک دست و همچنین کدر در ماده ایجاد می کند. این موضوع عامل تولید نشاسته های اصلاح شده می باشد.

اصلاح نشاسته توسط تولید کننده این ماده و یا شرکت های دیگر انجام می شود، این کار به دو روش شیمیایی و آنزیمی امکان پذیر است. به وسیله اصلاح نشاسته تغییراتی در

  • جذب آب
  • مقاومت در برابر حرارت
  • آب اندازی در ماده غذایی
  • بهبود قوام

ایجاد می شود. در بعضی مواقع حتی می توان با توجه به شرایط مورد نیاز برای تولید محصول، عمل اصلاح کردن نشاسته را انجام داد.

آیا تفاوت اصلاح شیمیایی و اصلاح آنزیمی نشاسته را می دانید؟

در اصلاح شیمیایی گروه های خاصی در محصول جایگزین می شوند که باعث ایجاد ویژگی های خاص (موارد ذکر شده در بالا) در آن می شوند. در اصلاح آنزیمی بخشی از نشاسته هیدرولیز شده و مولکولی با وزن کمتر از مولکول نشاسته به دست می آید که به آن دکسترین یا مالتودکسترین گفته می شود.

نشاسته ذرت از کجا تهیه کنیم

نوع دیگری از اصلاح که به آن اصلاح فیزیکی گفته می شود نیز وجود دارد که شمال پیش ژلاتینه کردن یا از پیش پختن نشاسته می شود. این کار بدون آسیب رساندن به دانه های نشاسته باعث می شود که محصول در آب سرد نیز به راحتی حل شود.

قیمت نشاسته ذرت در بازار

برای خرید عمده نشاسته اطلاع از قیمت روز این محصول در بازار الزامی می باشد. قیمت فروش نشاسته به صورت مستقیم از کارخانه کمتر از دیگر فروشنده های بازار می باشد. برای آگاهی بیشتر به لیست قیمت زیر توجه نمایید.

نشاسته ذرت خرید اینترنتی

نشاسته ذرت را از کجا باید تهیه کرد؟ نشاسته ذرت از کجا بخرم؟ نشاسته ذرت از کجا تهیه کنیم؟

پاسخ تمامی این سوالات را می توان این گونه داد: با استفاده از اینترنت و خرید اینترنتی می توانید به راحتی نشاسته ذرت مورد نیاز خود را تهیه نمایید. قیمت هر کیلو نشاسته ذرت برای خرید عمده در لیست قیمت بالا آورده شده است.

مجموعه آمیلوم به عنوان فروشنده نشاسته ذرت زر در اینترنت فعالیت می کند. به وسیله تماس با کارشناسان آمیلوم می توانید نسبت به خرید نشاسته ذرت مورد نیاز خود به صورت اینترنتی اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته خوراکی

مرکز فروش نشاسته ذرت خوراکی با قیمت مناسب

فروش نشاسته خوراکی با قیمت مناسب و صورت مستقیم در این سایت انجام می شود. …