آراد برندینگ
خانه / نشاسته شهدینه آران / مرکز فروش نشاسته گندم شهدینه آران اصفهان

مرکز فروش نشاسته گندم شهدینه آران اصفهان

نشاسته گندم شهدینه آران اصفهان رامی توانید به صورت عمده از این سایت خریداری نمایید. کارخانه شهدینه آران اصفهان انواع نشاسته گندم را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به شما عزیزان عرضه می کند.

کارخانه های تولید نشاسته گندم در ایران

همان طور که می دانید تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم در ایران نسبت به سایر انواع نشاسته ها بیشتر می باشد که شاید بتوان دلیل این امر را در سطح زیر کشت گندم در کشور دانست.

نشاسته گندم شهدینه آران

در زمینه تاریخچه تولید نشاسته نیز، این صنعت کار خود را ابتدا با تولید نشاسته از گندم به صورت سنتی و در کارگاه های کوچک آغاز کرد که با گذشت زمان این کارگاه ها جای خود را به کارخانه های بزرگ دادند.

در حال حاضر تعداد زیادی واحد صنعتی در زمینه تولید نشاسته از گندم فعال هستند که اسامی برخی از آن ها به شرح زیر می باشد:

 • شهدینه آران
 • پارس خوشه پرداز
 • خوشه فارس
 • گناباد
 • آرد آذین
 • گل یاس
 • فرادانه
 • خوشه زرین

هر کدام از این کارخانه ها در استانی از کشور واقع شده اند و این پراکندگی برای خریداران مختلف در استان های مختلف بسیار خوب می باشد.

نشاسته گندم شهدینه آران

درباره شرکت شهدینه آران اصفهان

کارخانه شهدینه آران در سال ۱۳۷۶ در زمینی بزرگ و پهناور در شهرک صنعتی جی اصفهان کار خود را آغاز کرد. این کارخانه در ابتدا کار خود را با تولید گلوکز گندم شروع کرد و در طی سال های بعد با گسترش فضا کار و خرید ماشین آلات روز این صنعت، در زمینه تولید انواع نشاسته از گندم نیز به فعالیت خود ادامه داد.

نشاسته گندم شهدینه آران

روند رشد کارخانه شهدینه آران در طی سال های گذشته به شرح زیر می باشد:

 1. سال ۱۳۷۶ تاسيس شركت
 2. سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۷۶ نصب و راه اندازي واحد گلوكز
 3. سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۷۹ نصب ، راه اندازي و بهره برداري از واحد نشاسته وگلوتن
 4. سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۴ نصب ، راه اندازي و بهره برداري از سيستم تصفيه خانه تقطير
 5. سال ۱۳۸۵ افزايش ظرفيت توليد گلوكز از ۵۰ تن در روز به ۶۵ تن در روز
 6. سال ۱۳۹۱-۱۳۹۴ شروع و اتمام پروژه افزايش ظرفيت واحد نشاسته و گلوتن و مدرن سازي و به روز كردن تكنولوژي اين واحد به ظرفيت ۱۶۸ تن در روز.
 7. سال ۱۳۹۴ ساخت و نصب و راه اندازي بزرگترين واحد خشك كن از نوع پاششي در صنايع غذايي كشور جهت توليد افزودنيهاي خوراك دام و طيور از پساب صنعتي كارخانجات.

محصولات کارخانه شهدینه آران اصفهان

نشاسته گندم شهدینه آران

کارخانه شهدینه آران در زمینه تولید محصولات مختلف از آرد گندم فعالیت می کند. این محصولات شامل موارد زیر می باشد:

 • نشاسته فوق تصفیه گندم
 • نشاسته دامی
 • گلوماتین
 • گلوتن گندم
 • گلوکز گندم

گلوماتین برای اولین بار در کشور توسط این کارخانه تولید می شود و به عنوان یک مکمل با پروتئین بالا در صنعت دام داری استفاده می شود.

آنالیز نشاسته گندم فوق تصفیه شهدینه آران

در بازار خرید و فروش انواع نشاسته، اطلاع از آنالیز محصول برای شخص خریدار بسیار مهم است. اطلاعات فنی و مهمی در مورد نشاسته تولید شده در برگه آنالیز آن قید شده است. این موارد شامل بار میکروبی، خاکستر، درجه اسیدی یا PH، پروتئین و مواردی از این قبیل می باشد.

نشاسته گندم شهدینه آران

قیمت انواع نشاسته در بازار

قیمت هر کیلو نشاسته در بازار بسته به نوع آن نشاسته متفاوت می باشد. در حال حاضر قیمت نشاسته گندم و ذرت نزدیک به هم می باشد اما نشاسته سیب زمینی گرانتر است. در ادامه لیست قیمت روز انواع نشاسته را برای اطلاع شما عزیزان قرار داده ایم.

خرید نشاسته گندم شهدینه آران اصفهان

نشاسته گندم شهدینه آران در حجم عمده خرید و فروش می شود. این نشاسته با کیفیت را می توانید در حجم مورد نیاز خود از طریق این سایت سفارش داده و در محل خود تحویل بگیرید.

چنانچه مصرف کننده عمده این پودر با ارزش هستید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و ضمن اطلاع از قیمت روز این محصول سفارش خود را ثبت نمایید. این مجموعه همچنین در زمینه صادرات نشاسته به کشور های دور و نزدیک نیز فعالیت می کند و آماده تامین و ارسال نشاسته مورد نیاز خریداران خارجی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته گندم مرغوب به صورت کیلویی

برای پیشبرد صنعت غذایی کشور استفاده از یک سری محصولات لازم و اجباری می باشد. یکی از این محصولات نشاسته گندم می باشد که استفاده از آن بسیار کاربردی است. فروشنده