آراد برندینگ
خانه / محصولات ما

محصولات ما

انواع نشاسته و دیگر محصولات عرضه شده در مجموعه آمیلوم به شرح زیر می باشد:

نشاسته گندم

نشاسته گندم بیشترین سهم تولید نشاسته در در کشور ما را به خود اختصاص داده است. این نشاسته در انواع مختلف فوق تصفیه، ممتاز، فالوده و دامی تولید می شود. گلوتن گندم نیز از تولیدات کارخانه می باشد که در این مجموعه به خریداران عرضه می شود.

نشاسته ذرت

نشاسته ذرت در ایران در پالایشگاه های غلات تولید می شود. این نشاسته در نوع فوق تصفیه و در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی به بازار عرضه می شود. البته امکان تغییر در بسته بندی بنا به درخواست مشتری وجود دارد.

نشاسته سیب زمینی

مجموعه آمیلوم به عنوان عامل فروش مستقیم نشاسته سیب زمینی الوند همدان فعالیت می کند. محصولات این کارخانه شامل انواع نشاسته سیب زمینی خام و پری ژلاتینه می باشد.

نشاسته تاپیوکا

نشاسته تاپیوکا را به عنوان نشاسته تایلندی در کشور ما می شناسند. این نشاسته وارداتی را می توانید با بهترین و مناسب ترین قیمت از مجموعه آمیلوم تهیه نمایید.

گلوکز مایع

از جمله محصولاتی که در کارخانه های تولید کننده نشاسته، تولید می شود گلوکز می باشد. این ماده که در بازار در دو نوع پودر و مایع وجود دارد به عنوان شیرین کننده در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.
در کشور ما گلوکز مایع را از دو منبع ذرت و گندم تولید می کنند.

فروکتوز

فروکتوز نیز همانند گلوکز نوعی شیرین کننده می باشد که در صنایع غذایی کاربرد بسیار زیادی دارد.

مالتودکسترین

از دیگر محصولات عرضه شده در مجموعه آمیلوم می توان به مالتودکسترین اشاره نمود. این محصول به صورت پودری و در بسته بندی کیسه ای به خریداران عرضه می شود.