آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / قیمت مصوب انواع نشاسته ذرت

قیمت مصوب انواع نشاسته ذرت

قیمت انواع نشاسته ذرت در انواع خوراکی و صنعتی به صورت عمده و جزئی در سایت های مختلفی ارائه می شود و خریداران تنها با یک ارتباط می توانند از آن مطلع شوند. نشاسته ذرت یکی از محصولات تولید شده در داخل کشورمان می باشد و تحویل آن درب کارخانه می باشد، در صورت تمایل شما عزیزان ارسال به تمامی شهرها نیز وجود دارد.

ذرت و نشاسته ذرت

ذرت یکی از محصولات تولید شده در کشور ایران است و از نظر کمی و کیفی در رده دوم بعد از گندم قرار می گیرد. ذرت دارای انواع بسیار گوناگون می باشد و به صورت های مختلفی تهیه و مورد مصرف قرار می گیرد.

نشاسته ذرت

اگر از فواید ذرت برای بدن بگذریم، باید بگوییم که این خوراکی خوشمزه، سرشار از ماده ای شگفت انگیز به نام نشاسته است که تحولی عجیب در دنیای تولیدات را به خود اختصاص داده است و گزافه نگفته ایم اگر بگوییم ۹۰ درصد تولیدات ما به این ماده نیازمند هستند.

انواع نشاسته ذرت

نشاسته ذرت در ۴ نوع موجود می باشد و هر کدام ویژگی ها و کارایی های مخصوص به خود را دارند.

  • نشاسته ذرت خام
  • نشاسته ذرت اصلاح شده
  • نشاسته ذرت خوراکی
  • نشاسته ذرت صنعتی

قیمت انواع نشاسته ذرت

اگر بخواهید این محصول را به صورت جزئی خرید کنید، می توانید آن را با قیمت ۵۰۰۰ تومان در یافت نمایید. حداقل سفارش شما ۱ کیلوگرم می باشد. اگر بخواهید محصول مورد نظر را در حجم عمده تحویل بگیرید، قیمت از ۲۴۰۰ تومان شروع می شود. ارسال محصولات ذکر شده به همه شهرهای ایران : شمال، جنوب، شرق و غرب انجام میشود.

منبع: نشاسته مارکت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

پایین ترین قیمت نشاسته ذرت درجه یک در ایران

نشاسته ی ذرت با توجه به کاربرد ها و مصارف مختلف خود از جمله کالا های پر فروش در کشور به حساب می آید از این رو توجه به اصول فروش و مشتری مداری از طرفی، و عرضه ی