آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / قیمت انواع نشاسته ذرت کیک و شیرینی

قیمت انواع نشاسته ذرت کیک و شیرینی

قیمت نشاسته کیک و شیرینی به صورت عمده در این صفحه قرار دارد. نشاسته را می توان اصلی ترین ماده اولیه برای تولید انواع کیک و شیرینی و قنادی دانست. قیمت های اعلام شده در این صفحه برای خرید عمده و در حجم بالا می باشد. جهت اطلاع از قیمت روز محصولات با ما در ارتباط باشید.

قیمت نشاسته کیک و شیرینی

قیمت خرید انواع نشاسته ذرت و گندم برای تولید کیک و شیرینی به روز اعلام می شود. انتخاب بین این دو نشاسته بر حسب کارایی و نوع محصولی که قرر است تولید شود فرق می کند. اما به طور کلی نشاسته را می توان مادر مواد اولیه برای تولید کیک و شیرینی دانست.
لیست قیمت نشاسته کیک و شیرینی در تصویر زیر قابل مشاهده می باشد. این قیمت ها به صورت مرتب به روز رسانی می شوند لذا توجه به تاریخ به روز رسانی لیست الزامی است.

تولید نشاسته از ذرت

نشاسته ماده ای است که در غلات وجود دارد و در کارخانه ها آن را استخراج می کنند. در بیشتر کشور های دنیا غله اصلی برای تولید نشاسته، ذرت می باشد. ذرت مقادیر مناسبی نشاسته در خود دارد به همین دلیل به منبع اصلی برای تولید تشاسته تبدیل شده است.
روش های زیادی برای تولید نشاسته ذرت در کارخانه تولید کننده استفاده می شود که می توان از روش آسیاب خیس و یا آسیاب مرطوب به عنوان اصلی ترین روش تولید نشاسته ذرت نام برد.

قیمت نشاسته کیک و شیرینی

نشاسته ذرت خارجی

همانطور که گفته شد ذرت ماده اصلی برای تولید نشاسته در دنیا می باشد. شرکت های تولید کننده نشاسته ذرت در دنیا محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید می کنند که بخشی از آن ها به دیگر کشور ها صادر می شود.
در کشور ما نیز امکان خرید نشاسته ذرت خارجی وجود دارد. این نشاسته ها با نام های تجاری مختلفی مانند کارگیل، بیرکآمیدون، روکت ، ام اس لند و … در دسترس خریداران می باشند.

قیمت نشاسته کیک و شیرینی

بسته بندی نشاسته ذرت

معمولا نشاسته در کارخانه های تولید کننده به صورت کیسه ای و در وزن ۲۵ کیلوگرمی بسته بندی می شود. این کیسه ها از نوع لمینت دولایه بوده و در مقابل رطوبت عایق می باشند تا در حمل و نقل و انبار رطوبت به نشاسته آسیبی نرساند.
در مورد سفارسات با حجم بالا نیز امکان بسته بندی و ارسال نشاسته در کیسه های بزرگ جامبو با حجم ۵۰۰ کیلوگرم می باشد.

قیمت نشاسته کیک و شیرینی

 

 

خرید نشاسته ذرت شیرینی

خرید نشاسته ذرت برای تولید شیرینی و کیک و استفاده در قنادی از طریق  نماینده فروش مستقیم کارخانه انجام می شود. بسیار از شرکت های تولید کننده نشاسته ذرت فروش مستقیم محصولات خود را از طریق نمایندگان خود انجام می دهند.
آمیلوم به عنوان عامل مستقیم فروش پودر نشاسته ذرت در اینترنت فعالیت می کند. کلیه سفارشات در در حجمی از کارخانه ارسال می شوند. حمل و نقل و نحوه ارسال سفارشات در حجم کمتر از یک تن با ارسال از طریق باربری به دست مصرف کننده می رسد و سفارش های بالاتر از حجم گفته شده به صورت اختصاصی و با وسیله نقلیه مجزا ارسال می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

پایین ترین قیمت نشاسته ذرت درجه یک در ایران

نشاسته ی ذرت با توجه به کاربرد ها و مصارف مختلف خود از جمله کالا های پر فروش در کشور به حساب می آید از این رو توجه به اصول فروش و مشتری مداری از طرفی، و عرضه ی