آراد برندینگ
خانه / نشاسته صادراتی / قطب فروش بهترین نشاسته گندم صادراتی

قطب فروش بهترین نشاسته گندم صادراتی

نشاسته گندم صادراتی کیفیت بالا و قیمت مناسب دارد. این نشاسته تولید شده در کارخانه های ایرانی است که با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به تولید محصولات با کیفیت کرده اند. نشاسته گندم ایرانی قابل صادرات به دیگر کشور ها می باشد. اگر تمایل به خرید نشاسته گندم صادراتی دارید می توانید با ما در تماس باشید.

فروش بهترین نشاسته در ایران

به علت بالا بودن حجم گندم تولید شده در ایران، تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم بیشتر از سایر انواع نشاسته می باشد.
این واحد های تولیدی در استان های مختلف کشور مشغول به فعالیت می باشند. نشاسته گندم تولید شده در این کارخانه ها اغلب از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد. کارخانه نشاسته گل یاس و کارخانه نشاسته گناباد از جمله این واحد های تولیدی می باشند. تولیدات این کارخانه ها با کیفیت بوده و حتی قابلیت صادرات به کشور های دیگر را دارا می باشند.

نشاسته گندم صادراتی
مجموعه آمیلوم به عنوان نماینده فروش مستقیم تعدادی از این کارخانه ها فعالیت می کند. ما با فروش مستقیم بهترین نشاسته در ایران سعی داریم تا محصولی با کیفیت با قیمتی مناسب به دست مصرف کننده برسد.

قطب صادرات نشاسته گندم در منطقه

همان طور که گفته شد حجم نشاسته گندم تولید شده در کشور ما در حد مطلوبی قرار دارد، این حجم بالا در کنار کیفیت و قیمت مناسب باعث شده تا کارخانه های کشور های منطقه به فکر خرید نشاسته مورد نیاز خود از کشور ما بیفتند. همین امر سبب شده تا ایران به عنوان قطب صادرات نشاسته گندم در منطقه شناخته شود و صادرات نشاسته هر ساله ارز قابل توجهی را وارد کشور کند.
علاوه بر نشاسته گندم انواع دیگر نشاسته مانند ذرت و سیب زمینی نیز در ایران تولید شده و قابلیت صادرات دارند.
اگر تمایل به خرید این محصول در کشور های همسایه دارید می توانید با ما در تماس باشید.

منبع: نشاسته ها

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته گندم مرغوب به صورت کیلویی

برای پیشبرد صنعت غذایی کشور استفاده از یک سری محصولات لازم و اجباری می باشد. یکی از این محصولات نشاسته گندم می باشد که استفاده از آن بسیار کاربردی است. فروشنده