آراد برندینگ
خانه / نشاسته صادراتی / فروش نشاسته صادراتی ایرانی در ترکیه

فروش نشاسته صادراتی ایرانی در ترکیه

فروش نشاسته صادراتی ایرانی در ترکیه از طریق سایت بازار نشاسته انجام می شود. نشاسته ایرانی به دلیل داشتن کیفیت بالا می تواند به کشور های همسایه صادر شود که کشور ترکیه یکی از این هاست.

انواع نشاسته ایرانی

انواع نشاسته

در ایران کارخانه های متعددی نشاسته را تولید می کنند.

بیشترین نشاسته تولید شده در ایران، نشاسته گندم می باشد و در جایگاه بعدی نشاسته ذرت و سیب زمینی قرار دارند. این محصولات در انواع خوراکی (food grade) و صنعتی تولید می شوند که هر کدام کارایی خاص خود را دارند.

صادرات نشاسته گندم

زمین های زیادی در ایران زیر کشت گندم قرار دارند به همین دلیل تعداد کارخانه های تولید نشاسته گندم بیشتر از سایر نشاسته ها است. کیفیت نشاسته گندم تولید شده در ایران بسیار بالا و قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد و بخاطر همین موضوع کشور های همسایه مثل عراق و ترکیه از جمله مشتری های نشاسته گندم ایرانی می باشند.

با توجه به این که صادرات در توسعه اقتصادی کشور نقش مهمی را ایفا می کند ما در این مجموعه سعی بر این داریم تا بتوانیم محصول با کیفیت ایرانی را به دیگر کشور ها عرضه کنیم تا علاوه بر سود آوری، کالای ایرانی را کالایی با کیفیت و مرغوب معرفی کنیم.

خرید نشاسته صادراتی در ایران

خرید و فروش نشاسته صادراتی و با کیفیت در داخل ایران نیز انجام می شود. از جمله این محصولات می توان به نشاسته سیب زمینی و ذرت اشاره کرد.

کالا های ذکر شده جزو مواد اولیه ضروری صنایع غذایی به شمار می روند لذا تولید کنندگان و فعالان بخش غذایی می توانند جهت تهیه این پودر ارزشمند با ما در تماس باشند.
منبع: بازار نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

خرید نشاسته سیب زمینی صادراتی

سایت خرید مستقیم نشاسته سیب زمینی صادراتی

خرید نشاسته سیب زمینی صادراتی از طریق اینترنت امکان پذیر می باشد. شما می توانید …