آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / فروش نشاسته سیب زمینی با بهترین کیفیت

فروش نشاسته سیب زمینی با بهترین کیفیت

فروش نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف در بازارغلات انجام می شود و داشتن بهترین کیفیت، قیمت وبسته بندی از مواردی است که تمام عمده فروشان به دنبال آن هستند. عرضه انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی با قیمت بسیار مناسب و ارزان از سایت نشاسته ها بخواهید، برای اطلاع از نرخ روز نشاسته های مختلف به صورت آنلاین اقدام فرمایید.

نشاسته سیب زمینی

کاربرد نشاسته سیب زمینی در صنایع غذایی

نان صنعتی : در تهیه و تولید نان های صنعتی از نشاسته هایی با مالتوز بالا ( نشاسته سیب زمینی ) جهت حفظ رطوبت و رنگ خمیر اصلی استفاده می شود.

نودل : انواع نشاسته های سیب زمینی مودیفای در تولید این محصول باعث بهتر شدن و ثبات  طعم و مزه نودل ها می شود.

غذای کودک : به عنوان یک مکمل غذایی که انرژی بیشتر و قابلیت تخمیر پایین دارد.

فرآورده های گوشتی : وظیفه افزایش عمر مرغ و گوشت  و سفت شدن بافت این محصولات را نشاسته اصلاح شده سیب زمینی به عهده می گیرد. در واقع در مرحله تکه تکه کردن و خرد شدن محصولات گوشتی، نشاسته به آن اضافه می شود.

بستنی : نرم بودن و انجماد بستنی بسیار مهم است و این کار را مالتوز بالای نشاسته انجام می دهد که در حقیقت باعث کریستالی شدن و کنترل بافت بستنی می شود.

کاربرد نشاسته سیب زمینی در صنایع غیر غذایی

چسب صنعتی : از آنجایی که کار اصلی چسب، ملحق کردن اشیا به یکدیگر است پس باید غلظت زیادی داشته باشد واصلی ترین دلیل استفاده از نشاسته در تولید چسب های صنعتی، تشکیل  ژل و ایجاد غلظت بسیار بالا می باشد.

کارتن سازی : در مرحله ای که لایه های مختلف کارتن به یکدیگر چسبانده می شوند تا سطح محکم تری را تشکیل دهند، برای چسباندن آن لایه ها به یکدیگر از نشاسته به دلیل حالت ژلاتینی استفاده می کنند.

مقوا سازی : مراحل ۳ گانه تولید کاغذ شامل : آهار دادن مخلوطی، سطحی و پرس کاغذ می باشد و در هر ۳ مرحله نشاسته به عنوان یک ماده اصلی و ضروری کاربرد دارد.

توضیحات بالا اشاره بسیار کوچکی به کاربرد نشاسته سیب زمینی دارد.

نشاسته سیب زمینی

فروش نشاسته سیب زمینی

برای خرید و فروش نشاسته سیب زمینی درخواست خود را به صورت اینترنتی می توانید انجام دهید، بدین صورت که ابتدا نام خانوادگی و شهر خود را ارسال کرده و می توانید لیست قیمت و آنالیزهای مختلف  را تهیه کنید. فروش نشاسته سیب زمینی در حجم بالا و به صورت عمده صورت می گیرد. ما می توانیم نیاز تمام تولید کنندگان، در سراسر ایران به انواع نشاسته سیب زمینی  خام، اصلاح شده، خوراکی و صنعتی  را رفع کنیم.

منبع: فروشگاه نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …