آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / فروش نشاسته ذرت وارداتی اروپایی در ایران

فروش نشاسته ذرت وارداتی اروپایی در ایران

نشاسته ذرت

فروش نشاسته ذرت وارداتی و تولید داخل در ایران همواره از طریق سایت ها و فروشنده های مختلف انجام می شود. این مجموعه با فروش انواع نشاسته وارداتی و تولید شده در ایران همیشه سعی در تامین نیاز تولید کننده های مواد غذایی کشور داشته است.

 

آیا به دنبال خرید نشاسته ذرت هستید؟ از قیمت نشاسته ذرت آگاهی دارید؟

در ادامه با پاسخ به این پرسش ها و کمی توضیح در مورد نشاسته ذرت با ما همراه باشید.

نشاسته ذرت چیست

نشاسته ذرت که گاهی اوقات از آن به عنوان آرد ذرت یاد می شود پودری سفید رنگ است که از اندوسپرم ذرت استخراج می شود. این کربوهیدرات در تولید مواد غذایی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد. این محصول از کربوهیدرات تشکیل شده و فاقد گلوتن است (فقط پروتئین دارد) به همین دلیل می توان با خیال راحت در رژیم های غذایی بدون گلوتن از آن استفاده کرد.

نشاسته ذرت از کجا بخرم

نشاسته ذرت را از کجا باید تهیه کنم؟ این سوالی است که اکثر خانم هایی که برای آشپزی نیاز به نشاسته ذرت دارند با آن مواجه می شوند. معمولا مغازه های فروش لوازم و مواد شیرینی پزی و قنادی نشاسته ذرت نیز دارند. امروزه با گسترش اینترنت و بیشتر شدن فروشگاه های اینترنتی، بعضی از آن ها نیز اقدام به فروش نشاسته ذرت کرده اند. اما منظور ما در این بحث خرید و فروش نشاسته به صورت عمده و در حجم بالا می باشد. نشاسته های خارجی را اغلب به منظور تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع مختلف به کشور وارد می کنند.

خرید نشاسته ذرت وارداتی

نشاسته ذرت وارداتی در ایران

واردات نشاسته به همراه سایر مواد اولیه مورد نیاز به ایران همواره در حال انجام بوده است. نشاسته های مختلفی از این طریق به کشور ما وارد می شود که می توان آن ها را از طریق شرکت های بازرگانی تهیه نمود. کشور های مختلفی صادر کننده این نشاسته ها به ایران هستند که طبق نمودار زیر می توان گفت که در سال ۱۳۹۵ بیشترین حجم نشاسته وارد شده مربوط به کشور هلند بوده است. کشور چین در رتبه دوم و پس از آن آلمان در جایگاه سوم قرار دارد. این نمودار واردات انواع نشاسته در سال ۱۳۹۵ را به تفکیک کشور های مختلف بر حسب دلار نشان می دهد.

نشاسته وارداتی

 

فروش نشاسته ذرت از طریق اینترنت

همان طور که گفه شد نشاسته های متنوعی از کشور های مختلف اروپایی و آسیایی در ایران به فروش می رسند. بخش عمده این نشاسته ها از کشور های اروپایی وارد شده اند. این نشاسته ها به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا همواره مشتری های مخصوص به خود را دارند. در این مجموعه ما تلاش کرده ایم تا بهترین برند های نشاسته را به شما عزیزان عرضه نماییم. برای خرید اینترنتی نشاسته ذرت وارداتی و ایرانی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

منبع: آی نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

پایین ترین قیمت نشاسته ذرت درجه یک در ایران

نشاسته ی ذرت با توجه به کاربرد ها و مصارف مختلف خود از جمله کالا های پر فروش در کشور به حساب می آید از این رو توجه به اصول فروش و مشتری مداری از طرفی، و عرضه ی