آراد برندینگ
خانه / نشاسته فله / فروش مستقیم نشاسته به صورت فله

فروش مستقیم نشاسته به صورت فله

فروش مستقیم نشاسته و محصولات وابسته به آن مانند گلوتن و گلوکز در این سایت انجام می شود. خرید و فروش نشاسته به صورت فله و مستقیم باعث شده تا قیمت این محصول در بازار ثبات بیشتری داشته باشد و مصرف کننده بتواند با خیال آسوده محصول مورد نیاز خود را خرید کند. جهت اطلاع از قیمت فروش مستقیم نشاسته با ما تماس بگیرید.

فروش مستقیم نشاسته در اینترنت

با گسترش نقش اینترنت در زندگی انسان ها، خرید و فروش مایحتاج زندگی نیز به صورت امروزی و اینترنتی انجام می شود و عرضه و خرید به شیوه سنتی جای خود را به خرید و فروش اینترنتی داده است.
طیف گسترده ای از اجناس قابلیت فروش اینترنتی را دارند که یکی از آن ها را می توان نشاسته در نظر گرفت.
فروشگاه ایران نشاسته انواع نشاسته های داخلی و وارداتی را به صورت مستقیم و با کمترین قیمت به مشتریان خود عرضه می کند و تلاش دارد تا ضمن کاهش هزینه های خرید، دغدغه خریدار نسبت به خرید محصولی با کیفیت را رفع نماید.

انواع نشاسته تولید شده در ایران

در زمینه تولید نشاسته در ایران می توان گفت که بیشترین حجم نشاسته تولید شده مربوط به نشاسته گندم می باشد و دلیلش هم سطح زیاد زمین های زیر کشت گندم می باشد.

فروش مستقیم نشاسته
بعد از آن تولید نشاسته از ذرت در جایگاه دوم قرار دارد. تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته ذرت کمتر از کارخانه های نشاسته گندم است و این واحد های تولیدی در استان های البرز، سمنان، اصفهان و قزوین قرار دارند.

نشاسته سیب زمینی هم در زتبه آخر قرار دارد. کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی الوند در استان همدان تنها کارخانه تولید کننده نشاسته از سیب زمینی در ایران و تمام خاورمیانه می باشد. انواع نشاسته سیب زمینی شامل خوراکی، صنعتی و پری ژل از تولیدات این کارخانه می باشد.

منبع: نشاسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

قطب فروش عمده نشاسته به صورت فله

فروش عمده نشاسته و دیگر محصولات وابسته به آن مانند گلوتن و گلوکز فروشگاه اینترنتی …