آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / فروش فوق العاده نشاسته سیب زمینی صنعتی

فروش فوق العاده نشاسته سیب زمینی صنعتی

فروش نشاسته صنعتی سیب زمینی در توع خام و پری ژلاتینه در این سایت انجام می شود. نشاسته سیب زمینی در صنعت کاربرد فراوانی دارد به طوری که خرید آن به صورت عمده انجام می شود. نشاسته سیب زمینی صنعتی در دو نوع خام و پری ژلاتینه تولید می شود که هر کدام خواص و موارد مصرف خود را دارند.

کاربرد نشاسته سیب زمینی در صنعت

به طور کلی نشاسته در صنعت کارایی بسیار زیادی دارد. در تولید انواع مواد خوراکی و لبنی ما شاهد استفاده از انواع مختلف این ماده می باشیم. در تولید دارو ها و قرص ها نیز از نوع دارویی آن بهره می برند.

فروش نشاسته صنعتی
در صنعت غیر غذایی اما از نشاسته در موارد بسیار زیادی استفاده می شود. این ماده به علت ایجاد ویسکوزیته و قوام و همچنین خاصیت جذب آب بالایی که دارد موارد مصرف متنوع و مختلفی در صنعت پیدا کرده است.
نشاسته صنعتی در دو نوع خام و پری ژلاتینه تولید می شود. پری ژلاتینه نوعی نشاسته اصلاح شده می باشد که با اصلاح کردن و یا به اصطلاح پختن آن، خواصش تغییر پیدا می کند.
بیشترین کاربرد نشاسته سیب زمینی در تولید انواع مختلف چسب می باشد. نوع پری ژلاتینه آن نیز به علت جذب آب بالاتر نتیجه مطلوب تری در این زمینه نشان می دهد.

فروش نشاسته صنعتی به صورت عمده و مستقیم

در صنعت و تولید مواد مختلف، خرید مواد اولیه به صورت عمده و مستقیم از کارخانه برای مجموعه مصرف کننده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. امروزه اغلب کارخانه ها محصولاتشان را به صورت مستقیم و بدون واسطه به بازار عرضه می کنند و نشاسته نیز یکی از این محصولات می باشد.

فروش نشاسته صنعتی
فروش نشاسته صنعتی از طریق اینترنت و نماینده فروش اینترنتی می تواند باعث کاهش هزینه های خریدار شده و در نتیجه رضایت بیشتر آن ها را در پی خواهد داشت. برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید این محصول می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

منبع: نشاسته مارکت

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …