آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / فروش فوری انواع نشاسته سیب زمینی صنعتی

فروش فوری انواع نشاسته سیب زمینی صنعتی

نشاسته سیب زمینی صنعتی را می توانید از طریق این سایت تهیه نمایید. این مجموعه با فروش مستقیم و فوری انواع نشاسته سیب زمینی صنعتی و خوراکی در خدمت شما عزیزان می باشد. نشاسته سیب زمینی در صنعت کاربرد های فراوانی دارد که باعث شده تقاضا برای خرید آن بالا باشد.

انواع نشاسته سیب زمینی

نشاسته سیب زمینی بر حسب موارد مصرف به دو دسته خوراکی و صنعتی تقسیم می شود.
نشاسته خوراکی دارای حداقل مقدار آلودگی بوده و در صنایع غذایی استفاده می شود. این محصول در تولید موادی مانند انواع خمیر مایه، انواع چیپس و همچنین در بعضی موارد در تولید رب و سس گوجه فرنگی کاربرد دارد.

نشاسته سیب زمینی صنعتی
نشاسته سیب زمینی صنعتی در مقایسه با نوع خوراکی مقداری آلودگی دارد اما این موضوع به دلیل مصرف آن در صنعت اصلا مهم نیست. این نشاسته قدرت زیادی در تولید ویسکوزیته و چسبندگی دارد به همین دلیل از نشاسته سیب زمینی صنعتی بیشتر در تولید انواع چسب استفاده می شود.

تولید نشاسته سیب زمینی در ایران

به دلیل کاربرد زیاد نشاسته سیب زمینی در صنعت و همچنین کشت این محصول در حجم بالا در داخل کشور نیاز به احداث کارخانه تولید و فرآوری نشاسته سیب زمینی در داخل کشور احساس می شد تا اینکه در استان همدان صنایع تبدیلی الوند شروع به کار کرد.
اینن واحدد صصنعتی را می توان به عنوان تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه دانست. کیفیت محصولات تولیدی در این کارخانه بالا بوده به طوری که  در کشور های منطقه نیز نشاسته الوند همدان را به خوبی می شناسند و از آن استفاده می کنند.

نشاسته سیب زمینی صنعتی
این کارخانه انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی و همچنین پری ژلاتینه را تولید می کند. شما عزیزان اگر تمایل به خرید این محصول را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از قیمت و نحوه خرید این محصولات آگاهی پیدا کنید.

منبع: آی نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …