آراد برندینگ
خانه / نشاسته گندم / فروش اینترنتی نشاسته گندم خام با قیمت ارزان

فروش اینترنتی نشاسته گندم خام با قیمت ارزان

فروش نشاسته گندم خام و اصلاح شده به صورت اینترنتی در این سایت امکان پذیر است. انواع نشاسته گندم خام و پری ژلاتینه را می توانید با قیمت ارزان از این مجموعه تهیه نمایید. این نشاسته در صنعت غذا و دارو کاربرد بسیار زیادی دارد.

تولید نشاسته از گندم

یکی از غلاتی که سهم زیادی در تولید نشاسته دارد گندم می باشد. این گیاه ارزشمند در کشور ما در حجم بالایی کشت و برداشت می شود به همین دلیل کارخانه های زیادی به امر تولید نشاسته گندم مشغول هستند.
نشاسته را از آرد گندم استخراج می کنند و برای داشتن یک نشاسته با کیفیت، استفاده از آرد مرغوب الزامی می باشد.

انواع نشاسته گندم

در روند تولید نشاسته، با توجه به نیاز می توان انواع مختلفی از نشاسته را به دست آورد. این نشاسته ها در مقدار نا خالصی و یا شکل با هم تفاوت دارند. اگر بخواهیم انواع نشاسته گندم را نام ببریم می توان از لیست زیر نام برد:

  • نشاسته گندم فوق تصفیه
  • نشاسته گندم ممتاز
  • نشاسته گندم گرانولی
  • نشاسته گندم دامی یا درجه ۲

فروش نشاسته گندم خام

همچنین در کارخانه های تولید نشاسته گندم امکان تولید محصولات دیگری که وابسته به گندم و نشاسته هستند نیز وجود دارد. این محصولات عبارتند از:

  • گلوتن گندم
  • گلوکز گندم

که از گلوتن برای بهبود کیفیت خمیر در مواد غذایی و از گلوکوز به عنوان شیرین کننده استفاده می شود.

فروش نشاسته گندم خام با قیمت ارزان

در حال حاضر خرید نشاسته گندم با قیمت ارزان بسیار ساده می باشد. این محصول را می توانید به صورت مستقیم و از کارخانه تهیه نمایید. خرید در حجم بالا و عمده باعث کاهش قیمت تمام شده آن محصول برای خریدار می شود.
شما می توانید انواع نشاسته گندم را با قیمت ارزان تهیه کرده و در هر نقطه از کشور سفارش خود را تحویل بگیرید. جهت اطلاع از قیمت روز محصولات و نحوه خرید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

منبع: فروشگاه نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته گندم مرغوب به صورت کیلویی

برای پیشبرد صنعت غذایی کشور استفاده از یک سری محصولات لازم و اجباری می باشد. یکی از این محصولات نشاسته گندم می باشد که استفاده از آن بسیار کاربردی است. فروشنده