آراد برندینگ
خانه / مالتودکسترین / فروشگاه انواع مالتودکسترین ایرانی

فروشگاه انواع مالتودکسترین ایرانی

فروشگاه مالتودکسترین ایرانی با عرضه این ماده به صورت عمده در خدمت شماست. مالتودکسترین به صورت پودر و مایع تولید می شود که استفاده از نوع پودری آن مرسوم تر می باشد. اهمیت خرید مالتودکسترین به صورت عمده در قیمت تمام شده آن است که شما می توانید این محصول را به قیمت کارخانه از ما خریداری نمایید.

انواع مالتودکسترین تولید شده

ماده اولیه برای تولید مالتودکسترین نشاسته می باشد. انواع نشاسته مانند ذرت، گندم، سیب زمینی و تاپیوکا را می توان به عنوان ماده اولیه مورد استفاده قرار داد. در کشور ما مالتودکسترین تولید شده از ذرت می باشد.
این ماده را در دو نوع پودر و مایع می توان تهیه کرد که نوع پودری آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص مالتودکسترین

این ماده که اغلب به صورت پودر و در بعضی مواقع به صورت مایع تولید می شود در حالت کلی بی رنگ و بیدون بو می باشد. طعم آن ممکن است کمی شیرین باشد ولی این شرینی خیلی کم است.

خواص مالتودکسترین
قابلیت انحلال خوب این پودر در آب از خصوصیت های دیگر آن است و همین طور می توان به جذب آب بالای آن نیز اشاره کرد. جذب آب بالا سبب می شود تا هنگامی که در تولید مواد غذایی از آنن استفاده می شود بافتی یکنواخت در محصول ایجاد کند و در ضمن باعث ایجاد حس دهانی بهتر در هنگام خوردن محصول می شود.

فروشگاه مالتودکسترین ایرانی

عرضه این محصول در فروشگاه مالتودکسترین ایرانی در کنار سایر محصولات مانند انواع نشاسته و گلوکز به صورت عمده در حجم بالا انجام می شود. خرید عمده قیمت تمام شده محصول را برای خریدار کمتر می کند و در این معاملات هم فروشنده و هم خریدار احساس رضایت می کنند.
امکان ارسال این محصول به همه نقاط کشور وجود دارد و مصرف کنندگان عزیز می توانند سفارش خود را در محل مورد نظرشان دریافت نمایند.

منبع: نشاسته بازار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

سایت خرید مستقیم مالتودکسترین ایرانی

خرید مستقیم مالتودکسترین از طریق این سایت آغاز شده است. مالتودکسترین ایرانی با کیفیت را …