آراد برندینگ
خانه / نشاسته زغال / فروشگاه آنلاین انواع نشاسته گندم زغال

فروشگاه آنلاین انواع نشاسته گندم زغال

نشاسته گندم زغال را می توانید در فروشگاه آنلاین نشاسته تهیه نمایید. این محصول که به عنوان چسب در تولید انواع زغال های قالبی یا بریکت استفاده می شود در این مجموعه به فروش می رسد. استفاده از نشاسته به دلیل داشتن خاصیت چسبندگی امری مرسوم است اما در تولید زغال بهتر است از نشاسته گندم استقاده شود.

تهیه نشاسته گندم زغال از اینترنت

زغال در بین مردم کشور کاربرد بسیار زیادی دارد و مقدار زغال مصرف شده در طی روز در کشور ما بسیاز زیاد می باشد. به همین دلیل تعداد کارگاه های تولید زغال قالبی در ایران رو به افزایش است.

نشاسته گندم زغال
این واحد های تولیدی در فرمول تهیه زغال از نشاسته به عنوان عامل ایجاد چسبندگی استفاده می کنند این نشاسته می تواند مستقیما به عنوان چسب استفاده شده و یا جداگانه در فرمول چسب استفاده شود و سپس از پسب در تهیه زغال بهره برده شود. همه نشاسته ها دارای خاصیت چسبندگی هستند اما استفاده از نشاسته گندم برای تولید زغال بیشتر توصیه شده است. نشاسته گندم استفاده شده در زغال هنگام سوختن ایجاد بوی نا مطبوع نمی کند.

استفاده از نشاسته سیب زمینی در تولید زغال قالبی را فراموش کنید! زیرا زغال تولید شده با این نشاسته در هنگام سوختن تولید بو می کند.

پخش سراسری نشاسته گندم زغال

مجموعه نشاسته آمیلوم با فروش اینترنتی نشاسته گندم زغال و پخش سراسری آن در تمام تقاط کشور همکاری خوبی را با واحد های تولیدی زغال قالبی آغاز کرده است. سفارشات خرید نشاسته باید حداقل بالای ۵۰۰ کیلوگرم باشد. این سفارشات به وسیله باربری مستقیما به شهر شما ارسال می شود. اگر حجم سفارش بالای ۲ تن باشد می توانید ارسال از طریق باربری وانت یا کامیون را در خواست دهید. لازم به ذکر است که هزینه ارسال بار بر عهده خریدار می باشد.
شما تولید کننده عزیز هم می توانید برای اطلاع از قیمت روز نشاسته گندم زغال با ما در ارتباط باشید.

منبع: آی نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته گندم مرغوب به صورت کیلویی

برای پیشبرد صنعت غذایی کشور استفاده از یک سری محصولات لازم و اجباری می باشد. یکی از این محصولات نشاسته گندم می باشد که استفاده از آن بسیار کاربردی است. فروشنده