آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / فروشنده نشاسته سیب زمینی ارزان در مشهد

فروشنده نشاسته سیب زمینی ارزان در مشهد

فروشنده نشاسته سیب زمینی در تهران و دیگر شهرهای ایران با عرضه بهترین کیفیت و قیمت ارزان سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. نشاسته سیب زمینی یکی از مرغوب ترین و پرکاربرد ترین مواد اولیه در تولیدات غذایی و صنعتی می باشد. برای خرید به صورت عمده و اینترنتی همین الان اقدام نمایید.

نشاسته سیب زمینی چیست؟

سیب زمینی گیاهی با گل های بنفش و سفید و دارای میوه های کوچک می باشد.نشاسته سیب زمینی بعد از کوبیدن و له شدن سیب زمینی به دست می آید و به صورت پودری و گرانول به بازار عرضه می شود. میوه های آن سمی است اما ساقه هایی خوراکی دارد که به صورت زیرزمینی رشد می کنند. این ساقه ها ارزش غذایی بالایی دارند و حاوی مقادیر بالایی از نشاسته می باشند.

نشاسته سیب زمینی

از کجا نشاسته سیب زمینی تهیه کنم؟

با توجه به حجم خرید و مقداری که مد نظر شما است می توانید به مراکز خرید نشاسته مراجعه کنید. پیشنهاد ما این است در هر جایی که هستید به صورت آنلاین با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. در هر شهری که هستید: تهران، مشهد، اصفهان، سمنان، خوزستان، اراک و… می توانید به صورت اینترنتی نام و شهر خود را ارسال کنید و درخواست خود را ذکرکنید تا از آخرین قیمت، لیست محصولات، نحوه ارسال و دیگر جزئیات مطلع شوید.

نشاسته سیب زمینی

فروشنده نشاسته سیب زمینی در تهران

عرضه انواع نشاسته سیب زمینی از قبیل : خوراکی، صنعتی، خام، اصلاح شده، پری ژل، فوق تصفیه و… توسط فروشنده نشاسته سیب زمینی در تهران و دیگر شهرهای ایران انجام می پذیرد. تولید کننده های عزیز می توانند برای تایید کیفیت محصول فوق مناسب با محصولات خود، ابتدا نمونه ای از نشاسته را متناسب با بچ های خط تولید خود سفارش داده و سپس خرید خود را انجام دهند. بسته بندی این محصولات عموما در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی صورت می گیرد و آنالیزهای مختلف آن ( میکروبی، کیفیت، رطوبت … ) در اختیار فروشنده نشاسته سیب زمینی قرار دارد که می توانید آنها را تحویل بگیرید.

منبع: فروشگاه نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …

کانال آمیلوم