آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / عرضه نشاسته سیب زمینی خارجی

عرضه نشاسته سیب زمینی خارجی

عرضه نشاسته سیب زمینی خارجی یا همان وارداتی در روز های اخیر با تقاضای بیشتری از سمت مصرف کننده همراه بوده است. نشاسته سیب زمینی وارداتی با بهترین قیمت و کیفیت بالا،توسط برند های معتبر در این صنعت تولید شده و در این فروشگاه به فروش می رسند. تقاضا برای عرضه این محصولات با توجه به قیمت و کیفیت مناسب آن ها همچنان ادامه دارد.

بهترین نشاسته سیب زمینی با قیمت مناسب

استفاده از نشاسته سیب زمینی در زمینه غذایی و صنعتی امری متداول بوده و با توجه به خواص این نشاسته بعضی مواقع حتما می باسیت از نشاسته سیب زمینی استفاده کرد و نمی توان انواع دیگر نشاسته را جایگزین آن کرد.

عرضه نشاسته سیب زمینی

قیمت نشاسته سیب زمینی وارداتی

با توجه به افزایش نرخ ارز در ایام اخیر، قیمت این محصول نیز افزایش چشمگیری داشته است اما تلاش ما در این مجموعه فروش نشاسته با مناسب ترین قیمت می باشد. بنابراین در صورتی که مصرف کننده نشاسته وارداتی هستید با ما تماس بگیرید.
عرضه نشاسته سیب زمینی وارد شده از کشور های دیگر در حجم بالا در کشور ما انجام می شود و تجار اقدام به واردات آن از کشور های اروپایی و آسیایی می کنند. از جمله کشور های پیشتاز در زمینه تولید نشاسته سیب زمینی می توان کشور های زیر را نام برد:

  • اتریش
  • سوئد
  • فرانسه
  • هلند
  • آلمان
  • هند

در این زمینه نمودار حجم واردات نشاسته از کشور های مختلف در سال ۱۳۹۶ را برای شما عزیزان آماده کرده ایم:

عرضه نشاسته سیب زمینی

این فروشگاه با در اختیار داشتن مجموعه ای از بهترین برند های صنعت تولید نشاسته سیب زمینی در دنیا آماده عرضه نشاسته سیب زمینی وارداتی در حجم بالا و به صورت کلی به شما عزیزان می باشد.

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی

در کنار واردات نشاسته سیب زمینی خارجی، واحد تولید نشاسته سیب زمینی با نام تجاری الوند در استان همدان به تولید انواع نشاسته سیب زمینی مشغول می باشد. محصولات تولید شده در این کارخانه از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند به طوری که محصولاتش به کشور های همسایه نیز صادر می شود.
صنایع تبدیلی الوند به عنوان تنها کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه شناخته می شود.

منبع: نشاسته بازار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

09158642984

فروش نشاسته سیب زمینی به قیمت کلی

فروش نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف صنعتی و خوراکی و تولید داخل و وارداتی …