آراد برندینگ
خانه / نشاسته الوند / عرضه نشاسته سیب زمینی الوند

عرضه نشاسته سیب زمینی الوند

عرضه نشاسته سیب زمینی الوند از طریق اینترنت آغاز شد. این نشاسته که محصول کارخانه الوند همدان می باشد به صورت مستقیم و بدون واسطه آماده عرضه به خریداران داخلی و صادراتی می باشد. برای خرید انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی با ما در تماس باشید.

نشاسته سیب زمینی الوند، تولید ملی

صنایع تبدیلی همدان را می توان به عنوان تنها واحد تولید کننده نشاسته از سیب زمینی در خاور میانه دانست که به تولید انواع نشاسته از سیب زمینی مشغول است.
کیفیت خوب و قیمت مناسب تولیدات این کارخانه از جمله عواملی هستند که خریداران کشور های همسایه را به خرید از این تولید کننده تشویق می کند.
فروشگاه نشاسته ها، با عرضه انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی تولید شده در ایران تلاش می کند تا ضمن حمایت از تولید ملی، با بیشتر کردن حجم صادرات این نشاسته ارز را به کشور وارد کند.

نشاسته سیب زمینی الوند

کاربرد نشاسته سیب زمینی در صنعت

به طور کلی از نشاسته هم در صنایع غذایی و هم در صنعت غیر غذایی استقاده های زیادی می شود. از نشاسته سیب زمینی در تهیه انواع سس استفاده می شود. این نشاسته به دلیل داشتن نقطه جوش بالا به عنوان جایگزین نشاسته ذرت قابل استفاده می باشد.
همچنین این نشاسته هنگام اضافه شدن به مواد دیگر ظاهر شفاف خود را حفظ می کند و کدر نمی شود. دیگر مزیت نشاسته سیب زمینی جذب نکردن نمک موجود در مواد دیگر است.

همچنین از این نشاسته در طبخ انواع نان برای دادن رطوبت به خمیر و بیشتر کردن زمان ماندگاری آن استفاده می شود. بیشترین استفاده از این نشاسته را می توان در موارد زیر دانست:

  • تولید انواع سس
  • تولید انواع نان
  • تولید فراورده های گوشتی

و این نشاسته به پخت یکنواخت مواد غذایی کمک می کند.

منبع: نشاسته ها

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

09158642984

فروش نشاسته سیب زمینی به قیمت کلی

فروش نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف صنعتی و خوراکی و تولید داخل و وارداتی …