آراد برندینگ
خانه / مالتودکسترین / صادرات مالتودکسترین ایرانی با قیمت مناسب

صادرات مالتودکسترین ایرانی با قیمت مناسب

صادرات مالتودکسترین ایرانی با توجه به قیمت و کیفیت خوب آن در حال حاضر از رونق خوبی برخوردار است. مالتودکسترین مانند نشاسته از جمله مواد اولیه پر کاربرد در صنایع غذایی و غیر غذایی می باشد که همین کاربرد متنوع آن باعث شده تا مصرف کنندگان خارج از ایران به فکر تهیه آن باشند.

تولید مالتودکسترین ذرت ایرانی

با توجه به فعالیت واحد های تولید کننده نشاسته در ایران، انواع محصولات دیگر که از غلات به دست می ایند نیز در کشور تولید می شوند. یکی از این محصولات مالتودکسترین می باشد.

صادرات مالتودکسترین ایرانی
مالتودکسترین در ایران بیشتر از نشاسه ذرت تولید می شود. این ماده به صورت پودر سفید رنگ می باشد و فاقد طعم و بو است. از جمله کارخانه های تولید کننده مالتودکسترین در کشور می توان به فروکتوز ناب اشاره کرد.
این کارخانه ضمن تولید نشاسته ذرت، مشتقات دیگر آن را نیز تولید کرده و به بازار عرضه می کند.

صادرات مالتودکسترین ایرانی به کشور های منطقه

کیفیت و قیمت محصولات تولید شده در ایران باعث جلب توجه مصرف کنندگان کشور های منطقه به این محصولات شده است. با توجه به افزایش نرخ ارز قیمت محصولات ایرانی برای مصرف کنندگان کشور های دیگر بسیار به صرفه بوده و ما در حال حاضر شاهد افزایش تقاضا برای صادرات این محصولات علی الخصوص مواد اولیه صنایع غذایی می باشیم.
صاردات مالتودکسترین ایرانی به کشور های منطقه مانند عراق، ترکیه و افغانستان در حال انجام است و عزیزانی که تمایل به ارسال این مواد به کشور های دیگر را دارند می توانند با ما در تماس باشند.

منبع: نشاسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

سایت خرید مستقیم مالتودکسترین ایرانی

خرید مستقیم مالتودکسترین از طریق این سایت آغاز شده است. مالتودکسترین ایرانی با کیفیت را …