آراد برندینگ
خانه / نشاسته ایرانی / صادرات عمده نشاسته سیب زمینی ایرانی

صادرات عمده نشاسته سیب زمینی ایرانی

صادرات عمده نشاسته سیب زمینی ایرانی آغاز شده است. این محصول درجه یک و ارزشمند را می توانید به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب از این مجموعه تهیه نمایید. نشاسته سیب زمینی ایرانی با کیفیت ممتاز جهت صنایع غذایی، حفاری و صنعت چسب سازی استفاده می کنند.

تولید نشاسته سیب زمینی در ایران به چه صورت است؟ چند نوع نشاسته سیب زمینی در کشور تولید می شود؟ کاربرد این نشاسته ها چیست؟ اگر تمایل به خواندن پاسخ این سوالات دارید در ادامه با ما همراه باشید.

نشاسته سیب زمینی ایرانی

تولید نشاسته از سیب زمینی نیازمند هزینه بسیار زیادی می باشد. دستگاه های بسیار پیچیده و گران قیمت باعث شده تا احداث واحد تولید نشاسته از سیب زمینی نسبت به سایر غلات گران تر باشد و به همین دلیل در خاورمیانه تنها یک کارخانه تولید کننده نشاسته سیب زمینی فعالیت دارد.

صادرات عمده نشاسته سیب زمینی ایرانی

همان طور که گفته شد صنایع تبدیلی الوند به عنوان تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه به حساب می آید. این کارخانه در استان همدان واقع شده است و با تولید انواع نشاسته سیب زمینی توانسته ایران را به قطب تولید این ماده در منطقه تبدیل نماید.

انواع نشاسته سیب زمینی ایرانی

در واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی این ماده را در انواع مختلف تولید می کنند تا در صنایع گوناگون بتوان از آن بهترین استفاده را کرد.
نشاسته سیب زمینی در انواع خوراکی و صنعتی تولید می شود که باید نشاسته اصلاح شده پری ژلاتینه را نیز به این لیست اضافه نمود. هر کدام از این نشاسته ها کارایی مخصوص به خود را دارند.
نشاسته خوراکی در تولید انواع نودل، لبنیات، چیپس و دیگر خوراکی ها کاربرد دارد. این نشاسته به دلیل خاصیت چسبندگی و ویسکوزیته بالایی که ایجاد می کند بیشترین کاربرد نشاسته سیب زمینی صنعتی در تولید انواع چسب می باشد. همچنین نوع پری ژلاتینه آن نیز در مواقعی که نیاز به حل کردن نشاسته در آب سرد باشد کارایی دارد.

صادرات عمده نشاسته سیب زمینی ایرانی

صادرات عمده نشاسته سیب زمینی ایرانی

با توجه به توضیحاتی که در قسمت قبل داده شد می توان به اهمیت صادرات این محصول پی برد. ایران به عنوان تنها تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه شناخته می شود به همین دلیل کشور های منطقه از جمله ترکیه، عراق و افغانستان بازار خوبی برای صادرات این نشاسته به حساب می آیند.
مصرف کنندگان و فعالان صنایع غذایی در کشور های منطقه می توانند از نشاسته با کیفیت و مرغوب ایرانی استفاده کنند. برای صادرات این نشاسته کافی است تا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید و از آخرین قیمت این محصول آگاهی پیدا کنید.

منبع: نشاسته مارکت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس: -

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی با عرضه سراسری

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به …